Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Niedawno wróciłem z wakacji. Byliśmy u babci żony i miałem okazję zobaczyć takie oto cudo. #historiajednejfotografii #polskiedomy #turystyka #bieszczady #trip

  odpowiedzi (78)

 • avatar

  Mircy słuchajcie bo jest inba i nie wiem co robić. 4 Lipca napisałem właścicielce mieszkania że z dniem 4 sierpnia chciałbym się wyprowadzić z mieszkania. Nic mi nie odpisała i nie odzywała się w ogóle przez miesiąc czasu (nie napisała nawet ile za rachunki w lipcu ani kiedy może wpaść po kasę). Dzisiaj jej napisałem kiedy mogę oddać jej klucze, a ona zaraz do mnie oddzwoniła i się pyta czy chcemy się wyprowadzić, to ja jej wytłumaczyłem że już jesteśmy w nowym mieszkaniu. Ona chyba była w szoku bo mi mówi że żadnego SMSa nie dostała. Przypomnę tylko że nie odzywała się miesiąc czasu a powinna napisać ile za czynsz w lipcu i ile za czynsz w sierpniu do dnia 10 każdego miesiąca. Zaczęła się coś awanturować że to gówniarskie zachowanie nie poinformować ją że się wyprowadzamy i Ona żąda abyśmy zapłacili jej za połowę sierpnia. Argumentuje to tym że nie wie czy my tam dalej mieszkaliśmy czy przypadkiem komuś nie wynajęliśmy. Tłumaczyłem jej że wysłałem jej SMSa że chciałbym zrezygnować z mieszkania to Ona powiedziała że SMSa żadnego nie dostała bo była w Chorwacji na wakacjach i nie miała roamingu. Jest w ogóle taka możliwość żeby nie dostała tego SMSa? Dziś o 19 mam się z nią spotkać i wyjaśnić cała sytuacje ale chciałbym się najpierw kogoś poradzić. Czy Ona ma prawo żądać ode mnie zapłaty za połowę sierpnia skoro już tam nie mieszkałem? Jaką przyjąć linie obrony bo z rozmowy z nią widzę że łatwo nie będzie.

  #zalesie #wynajem #pomocy
  pokaż całość

  odpowiedzi (93)

 • avatar

  Pewnie nie wszyscy o tym wiedzą, ale wychowywałem się z rok starszą siostrą.
  Jak to dzieci, każde z nas miało swoje zabawki, dla chłopców oraz dla dziewczynek.
  Ja miałem jakieś figurki action man'a, siostra miała lalki, i kurwa Baby Born.
  Tak, ta mała lalka która udawała jakieś miesięczne dziecko, nienawidziłem tego gówna
  miałem przez to gówno koszmary, że mnie goni i chce zabić.
  Siostra miała akurat tą wersje lalki, którą poiłeś wodą, a ona sobie siusiała do takiego małego nocnika
  podczas gdy siostra się bawiła lalką, mama zawołała ją po coś, więc zostalem z lalką sam w pokoju.
  Od razu wpadlem na genialny pomysł zrobienia siostrze psikusa, po prostu zdjąłem lalkę z nocnika, i do niego nasrałem
  lalkę położyłem z powrotem na nocnik, że niby to ona się zesrała (to była wersja z dziewczynką)
  Siostra wróciła do pokoju, i poczuła że coś jest nie tak, podniosła lalkę z nocnika, i zobaczyła klocka, którego sam wcześniej wysrałem.
  Ona kurwa serio pomyślała że to ta lalka się wysrała, pobiegła z nocnikiem do mamy, i zaczęła krzyczeć, że lalka zrobiła kupę.
  Kurwa największy wpierdol od matki jaki kiedykolwiek dostałem xD
  #gownowpis
  pokaż całość

  odpowiedzi (29)