Wpis z mikrobloga

#taxizlotowa #ehhhhhhhhhhhhh

Trochę straciłem szacunek do typka, zrobił fajną rzecz, ale nie przemyślał wszystkiego do końca...
Chodzi mi głównie o wyzywanie dziewczyn na ostatnim kursie. Rozumiem, że komentarze takie leciały, a nie inne, ale nie powinien ich powtarzać. Do tego nagabywanie do pokazania cycków xD... Nie skomentuję już nawet tego, że udostępnił ich adres mimo, że wyraźnie prosiły żeby tego nie robił(była widoczna tabliczka w jak dziewczyny wychodziły). Chamisko z niego straszne, dużo się nie różni od złotów, które tak szkaluje.

Tag ląduje u mnie na czarno, tak jak wszystkie patostreamy...
  • 23
@chwalciePana: Wiedziały, że niby na co się piszą? Na niewybredne komentarze tak, ale nie obraze w twarz ze strony prowadzącego streama! Do tego pokazał ich adres chociaż umowa była zupełnie inna! To, że ktoś zgodził się na udział w streamie nie znaczy, że można go nagrywać nawet gdy mówi, by już przestać! Zaraz powiesz: hehe coś za coś. Czyli co? Jeden z 15 minutowy kurs dzieloną taksówką? Czyli godność dla Ciebie
@chwalciePana: Taka sama. Koleś zaprasza dziewczynę na randkę i ona się zgodziła. Wie, że konsekwencją randko jest dotyk, pocałunki a nawet stosunek. Czylo znając konsekwencje i tak się zgodziła (Jak te dziewczyny). On nawet zapłacił za jej obiad w restauracji (tak jak taksówkarz zaoferował przejazd). Nagle coś idzie nie tak, dziewczynie przestaje się podobać jego zachowanie i dotykanie bez jej zgody (koleś obrażał wprost dziewczyny i na końcu pokazał ich adres).