Gorące dyskusje ostatnie 12h

P I L N E. Nie zamawiaj żelków #gusto ale plusuj to potężne powtarzam P O T Ę Ż N E żelkowe #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Już jutro w poniedziałko-wtorek 13 listopada wszystkim zapisanym wyślę żelkowy newsletter z rabatem na żelki Gusto z naszego sklepu: https://sklep.gusto.pl (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Zapisz się na żelkowy newsletter i otrzymasz jutro p o t ę ż n y rabat

A co w rozdajo? Wśród plusujących mirkorandom wybierze 1 Mirka lub Węgierkę, który otrzyma od nas 10 D Z I E S I Ę Ć dowolnie wybranych kubeczków z żelkami (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

pokaż spoiler rzelkuw bez cukru nadal nie ma, ale mamy nowe smaki, będą dostępne juuuuutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

#####[ info o #gusto ]#####################

Żelki Gusto to POLSKA firma rodzinna z okolic Częstochowy. Od 1988 produkujemy żelki, a od kilku lat jesteśmy obecni na mirko i prowadzimy internetowy sklep z żelkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z takich ciekawszych akcji to pomogliśmy Cronoxowi obserwować więcej Mirków no i wspólnie stworzyliśmy najkwaśniejsze kwaśne żelki ku chwale gruszek które już z nami nie mirkują (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać R A B A T Y XD od 11 lat śmieszkuje z Wami ecco, czyli ja, żelkowy diler (✌ ゚ ∀ ゚)☞

#slodycze #jedzenie #zelki #kwasnezelki
    pokaż całość

odpowiedzi (65)

Cały Internet zachwyca się tym zdjęciem łącznie z wykopem. Zaspana dziewczyna niemrawo spogląda na maszerujące tłumy rozswietlone przez czerwone race. Siedzi na łóżku w jednym z pokoi luksusowego hotelu w centrum Warszawy.

To zdjęcie według mnie idealnie pokazuje, jak oderwane od korzeni i wybrakowane z poczucia przynależności narodowej są obecne elity kulturalne. Pokój hotelowy jest symbolem luksusowej bańki, w której zamykają się ci ludzie nie chcąc uczestniczyć w świętowaniu dnia niepodległości. Hotel to zresztą miejsce, gdzie zatrzymujemy się tylko na chwilę, w przelocie między jednym a drugim miejscem, co również można odczytywać jako brak zespolenia z miejscem, w którym się urodzili. Oni myślą o sobie: jestem obywatelem świata, nie Polakiem, mieszkam w hotelach, nie rozumiem tych, którzy czują dumę narodową. Boję się polskości. Wolę spać, udawać, że mnie to nie dotyczy. Są zobojętnieni na hasła patriotyczne, nie chcą manifestowac swojej polskości, chcą się schować pod kołdrę, nic nie widzieć, nic nie słyszeć, nie być Polakami.

Gdzie na tym zdjeciu widzicie siebie? Bo ja czuje się częścią tego tłumu na dole. #przemyslenia #marszniepodleglosci #warszawa #patriotyzm #4konserwy #sztuka #fotografia
    pokaż całość

odpowiedzi (156)

Dzień dobry Mirki i Mirabelki! Moj kolega ma pasiekę i dogadałem się z nim że da jeden słoik miodu na #rozdajo żebyście mieli do herbatki na te listopadowe poranki. A tak serio to nie ma gdzie sprzedawać miodu i prosił mnie o pomoc to mu mówię że zrobimy rozdajo i może coś z tego będzie. Więc Mirki jeden słoik idzie na rozdajo, smak do wyboru. Jak coś to piszcie priv dogadamy się ! Miód dostępny w okolicach Koszalina i w Poznaniu. Jak ktoś by chciał osobiście kupić !
    Ps. Na zdjęciu miód rzepakowy gryczany ( ͡º ͜ʖ͡º) Miłego wieczoru !

Miód pszczeli:
    -rzepakowy 0.9l 30zł
    -wielokwiatowy 0.9l 35zł
    -spadź liściasta 0.9l 40zł
    -gryczany 0.9l 35zł
    -lipowy 0.9l 35zł
    -rzepakowo-gryczany 0.9l 35zl

#rozdajo #pasieka #pszczelarstwo #miod #poznan #koszalin
    pokaż całość

odpowiedzi (92)