Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Spośród osób plusujących jutro o godzinie 12:00 wylosuje osobę, która otrzyma konto netflix z premium na 30 dni.
  Korzystając z chwili uwagi:

  Mireczki, Mirasy, Miruny, Mirabelki, Węgierki i kto tam jeszcze. Mirko jest codziennie zalewane wpisami tych z was, którzy nie mają towarzystwa i chcą pogadać, źle tagują albo po prostu narzekają na moderację (słusznie zresztą). Nawet jeśli nie łapiesz się do którejkolwiek z tych grup, chciałbym cię zaprosić na Wykopowy serwer Discorda.

  Serwer stoi od przeszło roku i dotychczas przewinęło się przez niego ponad 600 Mirków. Całkiem spora część z nich zagląda do dziś i codziennie dyskutuje ze stałymi bywalcami. U nas nie musisz się martwić o to, czy śmieszny obrazek zostanie zdjęty, a ty dostaniesz BANA – bo nie dostaniesz. Chyba, że sobie naprawdę zasłużysz, ale to w skrajnych przypadkach. Niezależnie od pory dnia spotkasz parę aktywnych osób, chętnych zamienić z tobą parę słów. I to bez obrzucania się wyzwiskami – przeciwnie, pełna kulturka obowiązuje u nas całodobowo. Jeśli wolisz porozmawiać głosowo, nie ma problemu. Wystarczy wejść na jeden z wydzielonych czatów głosowych do dyskusji, ściągnąć parę osób i voila.

  Bardziej tematyczne rozrywki także mają na serwerze swoje miejsce. Wieczorami lubimy grać w Wormsy, Fortnite’a albo kalambury na Kurniku, na głosowym posłuchać muzyki puszczanej całodobowo przez specjalnie na nasze potrzeby napisanego MirkoBOTa, albo obejrzeć dobry wyścig, najlepiej 6- albo i 24-godzinny. I w jego trakcie pisać na czacie, oczywiście. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i grupy, więc nawet jeśli nie znajdziesz u nas kanału skrojonego pod twoje potrzeby, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takowy postawić. Daj nam tylko znać. Najlepiej poprzez kliknięcie w ten link: https://discord.gg/GMTBx2E . Do zobaczenia na serwerze!

  #discord #wykop #gruparatowaniapoziomu #mikroreklama #chcepogadac #gownowpis #nadtag #reklamakreatywna #kultura #worms #fortnite #gry #motorsport #wec #wincyjtagow #rozdajo #netflix
  pokaż całość

  odpowiedzi (9)

 • avatar

  kiedy uświadamiasz sobie że to nie jedyny wpierdol dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #mecz

  odpowiedzi (3)

 • avatar

  Mirki ʕ•ᴥ•ʔ
  Pijcie że mną kompot! Zaliczyłam dzisiaj egzamin i zostałam w końcu przewodnikiem terenowym PTTK po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej!
  Każdemu plusującemu z tej okazji podam fajne miejsce do zobaczenia na Jurze ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  #pttk #egzamin #wygryw

  odpowiedzi (70)