Gorące dyskusje ostatnie 12h

#seks #warszawa #studbaza #heheszki #sasiedzi

Co tu się odjebalo Mireczki XD
    Od jakiegoś czasu jakąś babka u mnie w bloku strasznie glosno(na całą ulice) wydaje odgłosy rozkoszy. Potrafi się drzeć dobra godzinę. Często słuchać śmiech ludzi wracających z barów.

Przed chwilą wyszedłem na fajka na balkon i słyszę charakterystyczny dźwięk. Trwa dobre 3 minuty, bo kończę już palić. Nagle na balkon niedaleko mnie wychodzi facet (na oko studbaza) i wydaje takie odgłosy jak robią ulokowane kaczki. Z balkonu pod tym gościem jakaś laska zaczyna szczekać. Z ulicy idący ludzie zaczynają wyć jak wilki. Z bloku z od drugiej strony ktoś zaczyna krzyczeć "jo jo jo jo"(takim głosem jakby ruchał). Padam ze śmiechu, a laska, ktors ewidentnie dochodziła już ucichla. Na co z mojego bloku wychodzi na balkon kolejny (Janusz lvl 40) i krzyczy: "No kurwa, czy was popierdolilo? Spierdalać do rezerwatu!"
    Wszystkie odgłosy zastąpił śmiech.

Lubie swoje osiedle.
    pokaż całość

odpowiedzi (17)

[wpis organizacyjny] Gównowpis party vol. 2

link do wykoeventu

czwartek 26.07

before before'a odbędzie się w bliżej nieokreślonym miejscu. prawdopodobnie gdzieś na Pawilonach. potem są plany na jakiś clubbingu, ale to mocno opcjonalne XD

piątek 27.07 i sobota 28.07 18:00 Park Odkrywców przy CNK

co tu się rozpisywać. spotykamy się w tym miejscu przy tych hałasujących rurach, a później schodki.

kontakt

w razie pytań/problemów/wątpliwości możecie spokojnie pisać na pw do mnie, @Mesmerised albo @cobytuzjesc

wołam ludzi plusujących i komentujących poprzedni wpis - tam też znajdziecie więcej informacji odnośnie tego czego możecie się spodziewać.

zachęcam również do zapisywania się do wykoeventu, dzięki temu będziecie mogli dostać akces do plakietki ze swoim nickiem oraz dodania tagu #gownowpisparty do obserwowanych.

#wykopiwowarszawa #warszawa #gownowpis #pijzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (139)

Hej Mircy widzę, że ostatnio interesuje Was moja "branża" dlatego za ostatnią wielką pomoc jakiej mi udzieliliście postaram się odwdzięczyć zdjęciami prosto z linii frontu. Autorem jest mój kolega z pracy, który pojechał pomagać Szwedom w walce z pożarami. Pokonali około 1500 km żeby dotrzeć do celu a w tej chwili są około 30 km od celu i rozbijają obozowisko. Szwedzi witają ich bardzo serdecznie na całej drodze przejazdu, wywieszają transparenty, obdarowują jedzeniem i słodyczami. Wrzucam kilka zdjęć z trasy przejazdu, a specjalnie dla Was zdobędę zdjęcia z samej akcji gaśniczej. Przy okazji pragnę Wam wszystkim podziękować za prawie 2 i pół roku pomocy jakiej doświadczam od Was w walce z chorobą mojej córki Pauliny chorej na Stwardnienie Rozsiane. Ostatnia akcja sprzed kilku dni to był szok dla mnie...Jesteście Wielcy

#strazpozarna #szwecja #pomagamypaulinie
    pokaż całość

odpowiedzi (91)