Wpis z mikrobloga

No nie mogę z tego frajera xD . Twierdzi ,że powinni przywrócić strony hazardowe i skiny do CSGO żeby ta gra ożyła bo jego zdaniem umiera .Jak on nie grał tylko robił małolatów w ch*ja na skiny i strony hazardowe, to było dla niego korzystne ( ͡° ͜ʖ ͡°) .Własnie przez te strony i skiny ta gra umierała bo ludzie nie grali dla rozrywki tylko dla skinów xD
#danielmagical #patostreamy #rafonix #csgo
  • 27
@ChojaK: Ogólnie po cholerę te skiny ? to właśnie przez skiny i strony ta gra tak nisko upadła . To spowodowało lawinę ,w innych grach po jakimś czasie również zaczęli wstawiać skiny które nie były potrzebne ale ktoś musi zarobić.( ͡° ͜ʖ ͡°) Według mnie teraz jest 1000 razy lepiej niż gdy były skiny .
@ChojaK: Na początku były znośne ale po jakimś czasie to już była gruba przesada . Reklamy,ruletki,scam'y, ii inne gówna przyczyniały się do upadku bo zaczęli zbierać skiny zamiast grać .Widziałem takich co nie umieli bez skina grać bo uważali ,że bez skina nie ma skilla ..Zobacz na przykładzie 1.6 gdzie nie było żadnych skinów i to była najlepsza gra fps tamtych czasów ..Już nie wspomnę cenie klucza do skrzynki gdzie była
@ChojaK: ci ktorzy nie obserwowali sytuacji od samego poczatku tego nie zrozumieja, ze na serwerach przed 2014 bywaly pustki a gra byla wrecz zardzewiala, nagle wyszly skiny i kazdego miesiaca byl przyrost +30% nowych graczy i nowe patche i potem operacje i zaczelo sie to krecic jak powinno. to skiny w poczatkowych latach napedzily esport w csgo, bez tego valve nigdy by nie rzucilo milionow na majory ot tak w nagrode
@Mr_Squno: kolejny Janusz co nie wiedzieć czemu na skiny narzeka xD. Taka uwaga, nie musisz grać używając skinów, nie musisz nawet bawić się w ruletki czy otwierać skrzynki żeby normalnie pykac w csa gościu
@yahoomlody: Gościu nie kumasz ,że w ogóle mnie skiny nie obchodzą ? Najlepiej gdyby w ogóle skinów nie było bo jak patrze na frajerów co srają pod siebie jak widzą np " dragon lore" to ku*wa się zastanawiam skąd tacy się biorą ,czisz ?
@jakifreak: Własnie o to mi chodzi ,że dla skinów ludzie oglądali np: Major ,bo można było wygrać skiny . Większe było zainteresowanie jakimiś #!$%@? skinami niż samą grą . Ci pro gracze reklamowali skiny które później ludzie chcieli posiadać . To jest tak jak fortnite , nikt o tej grze nie wiedział do puki nie stała sie " popularna " i ludzie zaczęli grac bo inni grają . Skiny to jedno
@Mr_Squno: Mam 800h w GO i ani razu nikt nie podniecał się skinami podczas MM xD. Ale nawet gdyby co z tego? Dragon lore lepiej strzela? Co ci to w ogóle przeszkadza że ktoś wydaje kupę kasy na jakieś skórki w grze, gdzie tu jest psucie tej gry skoro to się w żaden sposób na rozgrywkę nie przekłada? xD
@Mr_Squno: Fortnite zdobył popularność bez esportu, oraz drogich skinów.
Czyli jednak można zrobić w 2017/2018 roku, dopracowaną grę (działającą płynnie na starszych komputerach), która przyciągnie miliony graczy na całym świecie.
Grę, która jest za darmo, bez lootboxów, oraz boost packów, płatnych dlc, które mogły by dać przewagę nad pozostałymi graczami.
Bardzo dobrze, że nie można wymieniać się skinami = handlować, bo są na stale przypisane do konta.
Dzięki temu nie ma
@yahoomlody: A Valve nie zrobił tego samego z csgo?
Reklamy u jutuberów, unboxingi skrzynek + kilka milionów w promowanie esportu z grą csgo.
Widocznie w dzisiejszych czasach, bez reklamy nie da się zdobyć dużej liczby graczy.
@Mr_Squno z csem zwiazany od 2006 ale oglada gowno dla gimbusow typu magical czy rafonix xD cos klamiesz gosciu, bys musial miec minimum 22 lata a nie wierze ze w takim wieku ludzie ogladaja tych patusow