Wpis z mikrobloga

Ja po ostatnich słabych wynikach nie oddawałem prawie rok czasu krwi....ale na tygodniu teraz koniecznie muszę iść! Ile masz już oddanej? ()
@Anyway: Właśnie mało, bo ogólnie to był mój 6 raz. Wcześniej miałam problemy z oddawaniem, bo a to byłam chora, a przede wszystkim miałam problemy z hemoglobiną - około rok temu w końcu się za ich rozwiązanie wzięłam i od tamtego czasu spokój. :)
@Kinja Ja miałem podobne problemy, najpierw anemia dlatego, że schudłem bardzo szybko bardzo dużo, a później miałem jakiś stan pochorobowy czy coś takiego i krew nie była zbyt dobra :/ I w sumie chciałbym już oddać bo po tym człowiek tak lepiej się czuje, że komuś pomógł ()
@Anyway: Z tego co wiem to na pewno można to sobie odliczyć od podatku. A poza tym przy odznakach są profity jakieś, ale to byś musiał sobie poczytać, bo że mnie temat jeszcze nie dotyczy to nie wiem.
@Kinja kiedyś oddawałam, potem wykryto u mnie niedoczynność tarczycy, która dyskwalifikuje mnie już na zawsze :( ale mój mąż chodzi regularnie :)