Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski
Od pewnego czasu mam wrażenie, że jednak kolor włosów kobiety ma znaczenie. Jestem w miarę atrakcyjną osobą (nie narzekam za bardzo na brak zainteresowania) lvl26. Jednak w swoim życiu spotykam tylko tych, którzy chcą sobie #poruchac i nie myślą o #zwiazki. Ostatnio zastanawiałam się dlaczego tak jest. Już od pierwszego spotkania z niebieskim prędzej czy później zaczynają się komentarze, dwuznaczne propozyje. Niezależnie czy jest to spotkanie z Casanovą, dzikiem z siłowni czy zwyczajnym chłopakiem. Znajomy mi powiedział, że to przez to, że jestem blondynką, noszę sukienki i jestem ładna. Co o tym myślicie?
Dodam, że nie należę do stereotypowych blondynek, a moją pasją nie są wieczne zakupy i pobyty w salonach kosmetycznych.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #podrywajzwykopem
  • 62
@Blondynki_maja_gorzej: nie wydaje mi się aby to kolor włosów o tym decydował, ja w swoim otoczeniu nie spotkałem się ze stereotypem, że blondynka = łatwa. chyba taka męska (albo i ludzka) natura w większości, że wszystko prędzej czy później ma się w łóżku skończyć i faceci chcą, żeby to było "prędzej" niż później :p
Może też kwestia tego gdzie ich poznajesz? Na takim tinderze prędzej wpadniesz na kogoś, kto liczy na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blondynki_maja_gorzej: to zupełnie normalna rzecz, ze facet czuje pociąg do ładnej kobiety, a to ze Ci o tym powie zależy już głownie od jego charakteru.

Jeśli pytasz czy kolor włosów może mieć na to wpływ odpowiem, że tak. Choć to zależy bardziej od całej twojej prezencji.
Edit: ok, widzę problem u niektórych, że skupiłam się na włosach. Dlatego przykład niedotyczący koloru włosów:
Mam dosyć duże (naturalne) usta i zazwyczaj rozmowa z kimś przebiega nie tylko na pytaniu, czy faktycznie są naturalne, ale szybko przechodzi do propozycji, jak nie bezpośrednich tekstów typu "ale bym się na nie...".
Dlatego zmieniam pytanie na: "co zrobić, żeby niebieskie nie traktowały mnie jedynie przez pryzmat wyglądu?"
@Blondynki_maja_gorzej: nie mam ani 1 znajomej ktora byłaby atrakcyjna i wolna, facetowi jak chce się tylko bzykać to i zadowoli się przecietną laską, wyznacznikiem atrakcyjności kobiet nie jest to ilu facetów chce ją bzyknąć tylko to ilu facetów chce ją kochać