Wpis z mikrobloga

@czaykowski: @twinzpl: @papier96: @ErikSkurveson: @LegionPL: @adibor: prawa lgbt, czyli pewnie legalizacja małżeństw, adopcji, czy możesz w dowód sobie wpisać dowolną gender, czy w konstytucji są zapiski o byciu homo, czy jak nazwiesz kogoś pedziem to pójdziesz do więzienia, itd. itp.
https://rainbow-europe.org/#8653/0/0

edit a najlepsze jeszcze czy wyśmianie się z czyjejś "gender" (nie piszę płci, żeby było wiadomo o co chodzi) i np. ktoś jest wiecie, jedną
@papier96: prawo prawem, życie życiem. Akurat się składa, że znam sporo Rosjan rozmawiałem na ten temat i jakoś nie uważają, żeby było tak źle. I strasznie ciekawi mnie ta deportacja obcokrajowców o takich preferencjach, masz jakieś źródło na to, jakieś przypadki były? Bo byłem w Rosji i jakoś mnie nie deportowali XD bo we wniosku o wizę nie wpisujesz sobie orientacji, ich to średnio obchodzi jaką masz orientacje, bo i skąd
@Leniek: Czyli dane z duszy, na Węgrzech dają cohabitation, u nas nie, w praktyce i tu i tu wolno. "Medically assisted insemination" u nas też można, a mamy napisane, że nie. Pff.