Wpis z mikrobloga

@ChytryPredator: Właśnie postanowiłem sobie po paru latach wrócić do DC, i też zacząłem czytać Supermana z Rebirth, ale mam pewien problem. Z tego co wyczytałem, Jon urodził się pod koniec Convergence, które przecież było w 2015 roku, więc jakim cudem on jest już wyrośnięty i wkracza w okres bycia nastolatkiem? Był jakiś przeskok czasowy czy o co chodzi?
@realbs: powinieneś zacząć od albumu pt. Superman lois i clark w nim dowiadujemy się że pod koniec wydarzeń z Convergence Superma wraz z lois i ich synem zostali przeniesieni do początków new 52 znaczy do pierwszej bitwy z darksidem i żyli sobie przez te wszystkie lata w ukryciu więc dzieciak miał czas żeby urosnąć a nawet jeśli nie zacząłeś od tego komiksu to polecam go nadrobić
@zielonka1986: ja komiksy kupuję w dyskontach internetowych bonito aros i nieprzeczytana (zależy od tego który ma większy rabat w chwili gdy robię zamówienie) komiksy których okładkowa cena wynosi 40zł tam kosztują w okolicach 26zł więc żal nie brać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Według mnie bardzo bo Superman dorobił się w końcu syna i teraz komiksy o nim są bardzo rodzinne takie ojcowskie to kompletnie nowe spojrzenie na tą postać które ja gorąco polecam

@ChytryPredator: Obawiam się że z Bendisem to wszystko pójdzie w diabły