Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Byłem wczoraj na rozmowie o pracę. Wszystko poszło dobrze i było aż dziwnie miło. Na końcu padło pytanie od rekrutera "czy ma Pan jakieś pytania". No to zapytałem "Jakie jest przewidywane wynagrodzenie brutto na tym stanowisku pracy" - w ogłoszeniu oraz podczas rozmowy nic nie podali.
  Rekruter się oburzył że jak mam prawo pytać o takie rzeczy. Na 85% rozmowach o pracę na których byłem rekruterzy są zdziwieni że pytam o wynagrodzenie. Czy ja mam iść do pracy w czynie społecznym? Przecież wynagrodzenie to główny składnik podjęcia pracy.
  #praca #pracbaza #rozmowakwalifikacyjna #rozmowaoprace #oswiadczenie
  pokaż całość

  odpowiedzi (84)

 • avatar

  Pora na #losowanko. Tym razem klucz do Skyrim na platforme #steam
  Zasady:
  - plusujesz wpis
  - (opcjolanie xD) mozesz zostawić lajka pod filmikiem (dzięki!)
  https://www.youtube.com/watch?v=Nm3YTk0b3J0

  Wyniki jutro

  TAGUJE: #rozdajo pokaż całość

  odpowiedzi (9)

 • avatar

  Zadzwoniła wczoraj do mnie miła pani z banku iż wysyłałem kiedyś CV (co najmniej 2 lata temu) i mogłaby mi zaproponować spotkanie rekrutacyjne. Oczywiście spytałem o widełki wiec miła pani pyta ile chciałbym zarabiać wiec mówię ze mój kolejny cel to 12 brutto ale za 11 mógłbym przejść jeżeli będzie to dla mnie rozwojowe. Pani ucieszona informuje mnie że nie ma stawki godzinowej i stała pensja miesięczna i moja stawka jest nawet poniżej widełek na pewno się dogadamy... Tak. Pani myślała że mówię o 12 zł brutto za godzinę...
  #pracbaza #korposwiat
  pokaż całość

  odpowiedzi (73)