Wpis z mikrobloga

@faramka, @Szrlh: Często pojawiają się wpisy zbiorcze. Jakiś gościu opisuje swoją całodniową wyprawę na skrzynki. Opisuje tam historię całej wyprawy oraz poszczególnych skrytek. Potem kopiuje cały tekst i wkleja do logu wszystkich skrytek, które odwiedził danego dnia (nawet tych, których nie udało mu się odnaleźć). Podejrzewam, że jest to związane ze statystykami na stronie project-gc.com. Tam są zliczane wszelkie statystyki związane z poszukiwaniem w serwisie GC. Jedną z pozycji jest
@Wykopaliskasz: tak, o takie wpisy mi chodzi!

Tam są zliczane wszelkie statystyki związane z poszukiwaniem w serwisie GC. Jedną z pozycji jest średnia liczba słów użytych we wpisie. Ludzie chcą sobie podbić statystykę i wklejają takie śmieciowe wpisy.

Nie wiedziałam, że to tak działa. No ale już wiem :) Dziękuję za wyjaśnienie. Utwierdzam się jeszcze mocniej w przekonaniu, że OC jest lepsze.
A mi się wydaje, że nie ma znaczenia w jakim systemie działamy, tylko za wpisy odpowiedzialni są sami keszerzy. Ja korzystam tylko z GC a na openie mam może kilka keszy zalogowanych. Jakbym zalogował te dwusystemowe to może byłoby ich 200 ;) Ale do rzeczy: sam szukam i zakładam kesze.

Jako właściciel lubię czytać fajne wpisy. Jako keszer jednak przyznam, że nie zawsze jest chęć coś ciekawego sklecić. I to nie chodzi
@Wykopaliskasz: aż z ciekawości zalogowałem się, żeby to sprawdzić.Rzeczywiście jest, ale chyba na 38 pozycji. Co do poprawiania statystyk to wątpię, czy warto sobie nabijać statystyki akurat taką - mocno niemiarodajną i subiektywną zmienną jak "treść loga". Nie znam też nikogo z GC, który by akurat do tej zmiennej przywiązywał wagę :D Przydaje się jedynie jako pewne podsumowanie. Dzięki temu, przed chwilą wychwyciłem swój log, w którym mam "najmniej słów" należy
@faramka: a ja z niedowierzaniem patrzę na argumenty wyższości jednego systemu nad drugim. Patrząc na logi nie widzę znaczących różnic. A może system opencaching jest lepszy, bo literka "o" jest taka bardziej okrągła i foremna a nie takie "g" brzydkie i jeszcze brzydko się kojarzące ;D Róbmy swoje i nie dajmy się zwariować. Open i Geo są jak matka i ojciec. Czasem bliższy nam albo jeden albo drugi rodzic. Czasem wkur...