Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, była żona niebieskiego to szon jakich mało. Niebieski został z dwójką dzieci w wieku szkolnym oraz długami z ich związku i szon ani nie interesuje się dziećmi ani nawet nie płaci (śmiesznie niskich, tak swoją drogą) alimentów, w dodatku śmieje mu się w twarz jak domaga się kasy. W końcu namówiłam niebieskiego żeby dojechać szona, tylko nie wiem jak się za to zabrać. Może są tu samotni rodzice w podobnej sytuacji lub jakiś mirek prawnik o dobrym sercu służący poradą? Alimenty zasądzone z klauzulą wykonalności, szon oczywiście nie pracuje (i dlatego śmieje mu się w twarz), bo znalazł nowy organizm do pasożytowania, ale nie są po ślubie - czy coś da się zrobić czy tylko wepchać ją do pierdla? Niebieski zarabia za dużo żeby dostać kasę z funduszu alimentacyjnego, jednak po spłacie zobowiązań i rachunków to w zasadzie żyje od 1 do 1. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Poza tym dzieciakom ta kasa zwyczajnie się należy.

#prawo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 10
OP: @mus_tang: @selfishego_: zainteresowany niestety uwierzył już w to, że była jest nietykalna i można jej naskoczyć. A ja mieszam się, bo wkurza mnie niesprawiedliwość i bezsilność. Bo szkoda mi dzieciaków, które zbyt często słyszą "nie, bo nie mamy na to pieniędzy" w momencie gdy chodzi o głupie kino czy (mniej głupie) zajęcia pozalekcyjne, które też kosztują. Ciekawa jestem czy jak Wy byście byli w takiej sytuacji to byście
szon ani nie interesuje się dziećmi ani nawet nie płaci


@AnonimoweMirkoWyznania: Złożyć do sądu wniosek o pozbawienie matki praw rodzicielskich. Art.111 & 1 krio. Brak alimentacji i brak zainteresowania dzieckiem, to wystarczająca przesłanka, bo jest to zaniedbywaniem obowiązków wobec niego. To wam wiele w życiu ułatwi.

Alimenty zasądzone z klauzulą wykonalności

Niebieski zanosi do komornika ten wyrok z klauzulą wykonalności i składa wniosek o egzekucję alimentów zaległych i bieżących. Gdy zaległość