Wpis z mikrobloga

@Mark09: kup sobie pierwsze lepsze za 8 zł z aliexpress, najlepiej 2 sztuki na zapas i będzie spoko. Jak telefon leci na ziemię (czego nie życzę!) to i tak szybka tłucze się bez względu na to, czy hartowana, czy nie, czy za 8 zł czy za 80. Etui można jeszcze dobrać sobie lepsze, bo te chińskie rzeczywiście są słabe (nadlewy, niedopasowanie itp.), ale szkło wystarcza najtańsze.
@Mark09 mam zaokrąglone boki, szkło za 10 zł z ali lepiej się trzyma niż "markowe" z allegro za 50 zł. To droższe pomimo właściwego "montażu" nie przylegało dobrze. Dwa razy to tanie szkło wytrzymało - pękło, a ekran jest cały.
@Mark09 ja tam mam szkło hartowane kupione ponad 2 lata temu za ok. 70zl i polecam, ale to zależy od firmy. Telefon spadał mi już dziesiątki razy na kamień i nic, a raz spadł na trawę to pękł ekran (nie wyswietlacz) i nic poza tym ciągle działa.
@Royal_Email z tego co czytam wyżej, nie tylko ja myślałam, że ku temu służy szkło. A jeśli chodzi TYLKO o zarysowania, to wątpię że tańsze szkło zarysuje się bardzo szybko. Od zawsze używam najtańszych chińskich i nigdy nie miałam rysy.
@Mark09: Zdecydowanie szkło chroni tylko i wyłącznie przed zarysowaniami i zadrapaniami. Napięcie powierzchniowe rozchodzi się tak samo, wi c jak jebnie to jebnie.
@Mark09: wszystko zależy od rodzaju szkła 2d 2,5d 3d 5d
Jak masz jakieś pytania czy wątpliwośći podaj mi na pw dokładny model na jaki potrzebujesz szkło i etui a na 99% coś dobiore i podeśle ci linki do allegro.