Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  To ja stworzyłem tego potwora. Teraz żałuję i bardzo was przepraszam( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #mecz #pilkanozna

  odpowiedzi (64)

 • avatar

  Trzymajcie mnie

  Moja BARDZO MĄDRA współlokatorka odłączyła z prądu lodówkę bo uwaga, lodówka zaczęła nagle głośno pracować co zagłuszało rozmowę przez telefon a ona stała przy właśnie tej lodówce (mając do dyspozycji całe mieszkanie wraz z balkonem). I zapomniała podpiąć ją ponownie. Na szczęście na tylko godzinę.

  :)

  #logikarozowychpaskow #wynajem #wspollokatorzy pokaż całość

  odpowiedzi (27)

 • avatar

  #ciekawostki #historia #zalesie

  W 2000 roku Polska myśl technologiczna osiągnęła opus magnum. Na Politechnice Krakowskiej powstał projekt Mitor-01 który miał zrewolucjonizować transport w naszym nadwiślańskim raju.

  W Mitorze-01 wykorzystano dwa Żuki, które połączone są ze sobą tyłami za pomocą sztywnego sprzęgu. W pojeździe wykorzystano koła i elementy blokady układu kierownicy pochodzące z szynowej FSO Warszawy (modeli M-20 i M-223). W czasie jazdy pracuje tylko silnik pierwszego z Żuków, drugi z nich w tym czasie jest jednostką doczepną. Prędkość maksymalna pojazdu wynosi 60 km/h. Mitor-01 może jednorazowo zabrać do 14 pasażerów. Początkowo wybudowano również wersję zbudowaną z pojazdu ZSD Nysa, lecz jej wdrażanie odrzucono

  W drugiej wersji chcieli połączyć ze sobą... 2 lubliny XD

  Wikipedia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Mitor
  pokaż całość

  odpowiedzi (49)