Wpis z mikrobloga

Hej #rolki będą pytanka :D bo ja początkująca jestem i czy to normalne , że jak jedziecie to czujecie, że ciężar jest na zewnętrznej stronie stopy, czy po prostu ja źle jezdze? DZisiaj jeździłam 2h i mnie strasznie boli właśnie przy palcach zewnętrznie i podeszwowo, ale tak jakby kość, a nie odcisk. Mam te rolki -> https://m.ceneo.pl/35748154 czy to może być dlatego, że są po prostu słabe ? Ale kupiłam takie tanie, bo nie wiedziałam czy mi to w ogóle podejdzie hmm coś oprócz podpiętej polecacie, aby trochę zwiększyć komfort jazdy?
  • 21
zainwestuje w lepsze rolki


@superloginbulwo: Nie no, to że można kupić lepsze rolki nie oznacza iz masz z tych rezygnować. Jeździj ile się da zresztą myślisz, że ja swoje rolki za kilkaset euro od razu wyjeździłem? Tylko ja mam spore doświadczenie i wiem czego się można spodziewać dlatego mi łatwiej. xD
może to coś poprawi


@superloginbulwo: Spojrz w 12 sekundzie na sznurowanie. Ja mocno sznuruję czyli ile wlezie na wszystkie dziurki ale można na różne sposoby i czasem bardzo pomaga jak uwiera w palce odpuścić z przodu albo na dwie sznurówki. Czyli pierwsze 4 dziurki jedna sznurówa czy jak kto woli, a reszta kolejna. I na koniec, nie zawsze cienkie skarpety się sprawdzają albo nowe.
s.....g - > może to coś poprawi

@superloginbulwo: Spojrz w 12 sekundzie na sznurow...
a jakieś konkretne skarpetki polexasz?


@superloginbulwo: No jakieś kilka razy wyprane, za cienkie będą się stopy pocić i łatwo powodować obtarcia. Ale na pewno jakieś dłuższe powyżej kostki jak rolki. Ja jeżdżę w typowych bawełnianych co chodze na codzień czyli stopy są przyzwyczajone.
aaaaa ja myślę zamówić sobie jak to się ładnie nazywa skarpety skatingowe


@superloginbulwo: Tu ci nie doradzę, mam kilka par dobrych rolek, kilka dobrych kasków i ochraniaczy ale skarpety od lat te same i najbardziej wygodne, zwykłe z penney stores czyli żadne markowe. W twoich rolkach bo masz kapcie skarpety pełnią również rolę linera. I warto mieć dobrze dobrane skarpety oraz do rolek zawsze zakładać czyste, a ma to na celu