Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  the bomb has been planted xD

  #bekazgrubasow #sztuka #facebook

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Wczoraj w WORD #prawojazdy. Rozmawia dwóch egzaminatorów.
  -hehe 40 minut i następnych dwóch załatwionych.
  - co cały czas sprzegu nie naprawili?
  -No mechanik na urlopie a teraz jeszcze drzwi się nie domykają. Dzisiaj tylko jeden miał farta i mu przyczepa się spieła z samochodem.
  #transport #egzamin #bekaztransa
  Więc po szybkiej kalkulacji. Word jest do przodu 3675zl bo dziennie zdaje około 16 osób a 15 musi powtórzyć egzamin. Ciekawe co na to #itd
  pokaż całość

  odpowiedzi (73)

 • avatar

  Witam ponownie, w niedzielę ocenialiśmy "Coco" z 2017 roku. 25,42% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 6,83. To mniej niż na filmwebie (8,2) i mniej niż na IMDB (8,5).

  Dzisiaj będziemy oceniać film "Incepcja" z 2010 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Następne głosowanie jutro - zajmiemy się wtedy filmem "Terminator" z 1984 roku.

  Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

  Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

  Miłej zabawy :)

  #film #wykopowefilmy
  pokaż całość

  odpowiedzi (60)