Gorące dyskusje ostatnie 12h

#pokazmorde #pokazrozowegopaska

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (148)

Dialog między Geniuszami ( ͡º ͜ʖ͡º)

#humorobrazkowy #heheszki

odpowiedzi (12)

Hej! Poddaje waszej ocenie moja metamorfozę. Zdjęcie po lewej sprzed roku gdy latałem na siłkę totalnie olewajac dietę, nie patrząc na kalorie i mając na ciele wieleee kg tłuszczu hodowanego latami słabym stylem życia. Dodatkowo lipomastia, która strasznie przeszkadzała mi w życiu. Ciężko było założyć nawet obcisłą koszulkę bo wyglądało to okropnie. Myślałem, że nie pozbędę się tego nigdy. Zdjęcie po prawej stan aktualny. Miesiące pilnowania jedzenia, ale bez głodowania i wielkiego budżetu. Jadałem to co mi smakowało tylko z głową. Dodatkowo odpowiedni trening, do wszystkiego doszedłem sam bez żadnej pomocy dietetyków czy trenerów. Jeżeli byliby jacyś chętni to mogę bardziej szczegółowo opisać na czym polegała przemiana i jakich zasad przestrzegałem. A tymczasem poddaje swoje ciało waszej ocenie i robię małe #pokazforme . Może kogoś to zmotywuje, że wyjść z #przegryw i stać się #wygryw . Dajcie trochę plusów na zachęcę bo chcę lecieć z tym dalej i wyrobić jeszcze dużo lepsze ciało.
    #mikrokoksy #trening #fitness #nsfw
    pokaż całość

odpowiedzi (98)