Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nie ma większego sukinsyństwa, niż niepłacenie pracownikom. Wszyscy zgodzimy się, że biznesową Januszerię trzeba tępić. Dzisiaj nadarza się ku temu doskonała okazja.
  Jakiś czas temu, znajoma zaczęła pracę w pewnej bydgoskiej restauracji. Gastro, praca dorywcza- historia jakich w kraju wiele. Dziewczyna przychodziła, pracowała, wykonywała swoje obowiązki. Pierwszy problem pojawił się, gdy zaczęła upominać się o umowę. Szef zapewniał, że będzie, zwodził, zapominał. Koniec końców, po pewnym czasie, koleżanka z pracy się zwolniła. Znaczy w sumie ciężko mówić o zwolnieniu się, skoro nie podpisała żadnej umowy. Zwyczajnie przestała do pracy przychodzić. Nikt w końcu nie chce pracować z osobami, które nie wywiązują się z elementarnych obowiązków. Gdy upomniała się o zapłatę za przepracowany okres czasu usłyszała, że jest zobowiązania do złożenia wyjaśnień w związku z nieobecnością oraz formalnego wypowiedzenia, gdyż w przeciwnym razie „istnieją przesłanki do rozwiązania umowy w związku z porzuceniem pracy”. Zgadza się- umowy, której nie podpisała [screen]. Na nic zdały się tłumaczenia, szef dalej szedł w zaparte twierdząc, że umowa podpisana została. Następnie zwyczajnie przestał odpisywać na smsy oraz odbierać telefon. O sprawie zostały oczywiście powiadomione odpowiednie instytucje.

  Nasz pan Janusz Biznesmen od wczoraj skrzętnie usuwa niepochlebne komentarze na fanpeju swojej restauracji, bredząc coś o „oszołomach”. Dlatego właśnie zwracam się do Was, Mireczki i Mirabelki, o pomoc. Jeśli także jesteście przeciwnikami żerowania na uczciwie pracujących ludziach- napiszcie panu Januszowi co sądzicie o jego postępowaniu.

  Zupełnie przypadkowy link do peja zupełnie przypadkowej, bydgoskiej restauracji:
  https://www.facebook.com/GardenRestauracja/
  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #afera #bydgoszcz #praca #oszukujo #januszebiznesu #garden
  pokaż całość

  odpowiedzi (26)

 • avatar

  Jak widzę faceta pracującego w sklepie na kasie typu biedronka, lidl, żabka to zastanawiam się czy można z taką osobą wiązać przyszłość typu wspólny kredyt na mieszkanie, kosztowne wakacje i inne podobne tego typu. Praca taka jest typowo dla kobiet, które do niczego innego się nie nadają jak praca fizyczna czy na kasie a tu prosze, "mężczyzna" zaprasza ponownie na zakupy w swoim śmiesznym kubraczku. O mc donaldzie nie wspomnę ale tam to faceci wyglądają na opóźnionych.

  #przemyslenia #przemysleniazdupy #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (74)

 • avatar

  Mapa z Polską na zielono, reszta na czerwono

  #mapy #polska #polskanazielono

  odpowiedzi (28)