Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Fajny ten pędzel w łazience znalazłem.Bardzo przyjemnie się czyści brud #rower #heheszki

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  Cześć Kochani,

  kilka tygodni temu Wykopowicz @prosile opublikował wpis, w którym informował o dość trudnych warunkach małych pacjentów dziecięcego oddziału onkologicznego w Poznaniu (╯︵╰,)

  Wspólnymi siłami pociągnęliśmy temat dalej i zorganizowaliśmy dla Was AMA, w którym na Wasze pytania odpowie pan Profesor Jacek Wachowiak pracujący na co dzień w Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej w Poznaniu, a od 2003 roku także kierownik II Katedry Pediatrii UM w Poznaniu. Pan Profesor to nie tylko wspaniały lekarz i człowiek o wielkim sercu, to również osoba od lat zaangażowana w temat budowy nowoczesnej kliniki dla chorych dzieci, miejsca skutecznej profilaktyki i godnego pobytu dla dzieci i ich rodziców.

  Wsparcia w AMA udzieli również Stowarzyszenie Wspierania Transplantacji Szpiku i Onkologii Dziecięcej @DzieciakiChojraki a także Wykopowicz @prosile który początkowo był pacjentem oddziału, a teraz wrócił tam - spełniając swoje marzenia - jako student medycyny! :-)

  AMA odbędzie się 21 sierpnia 2018 roku o godzinie 12:00. Porozmawiamy o raku, o chorobie, o tym gdzie szukać wsparcia i pomocy, o tym co robić gdy zachoruje nasz bliski, o leczeniu, o małych pacjentach i walce jaką przyszło im stoczyć. Liczymy, że przygotujecie wiele ciekawych i merytorycznych pytań! Temat nie jest prosty, ale wierzymy, że AMA będzie niezwykle ciekawe!

  #ama #wykop #bialaczka #rak #onkologia #dzieciakichojraki
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Widać napracowanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #ekstraklasa #lechia #pilkanozna

  odpowiedzi (18)