•  

  7777551 - 2300 = 7775251

  Będzie wypracowanie, bo już się na Orbicie wielkie pływactwo pojawia, miszczowie kurwa machania łapami.

  Dzisiaj na Orbicie 7 z 10 torów zarezerwowane to się lekki ścisk zrobił - w sumie 6 osób na 50m to nie dużo o ile nie trafisz na debila i jak mi się przez 1900m udawało odpowiednio startować, tak na ostatnie 100m obowiązkowych 2km musiał się zjeb zamanifestować:

  dogoniłem typa po 50m szybkiego kraula a ten startuje mi przed nosem, więc ostatnie 50m zamiast szybko to żabka, chociaż kolano napierdala. No nic - może nie zauważył, nie przemyślał, zdarza się.

  Odpocząłem chwilkę, ziomek dopływa, chcę wystartować przed nim bo wiem że jest wolniejszy - i zaczyna się festiwal spierdolenia. Gość spływa do swojej lewej strony toru, czyli prosto na mnie. Nie odbijam się od ściany bo mu kark skręcę, czekam - typ wpływa we mnie i zaczyna pierdolić:

  - Ktoś dopływa do ściany to mógłbyś przepuścić!
  - No przed chwilą zrobiłeś mi to samo i wtedy było dobrze?
  - ... ... Nawrót robi się na środku toru!!!
  - No właśnie, to czemu tego nie robisz tylko wpływasz we mnie jak jestem po prawej?
  - Jak po prawej jak na środku byłeś!
  - Kurwa gościu - stoję przy ścianie jak stałem, jestem po prawej stronie toru, poza tym jaki nawrót jak ja próbuję wystartować dystans?

  Jeszcze coś tam popierdolił, chciał mnie zakrzyczeć ale jak mu nie wyszło to wkurwiony wystartował równo z innym gościem który robił nawrót, czyli kolejna rzecz do której sam się przypierdalał, i tak sobie razem płynęli jeden obok drugiego przez 50 metrów.

  Zostawiłem sobie trochę ponad 25m żeby ich nie dogonić no i po 150m oczywiście dogoniłem - czy mnie przepuścił? Nie. I jeszcze płynął kutasiarz prawie środkiem toru że musiałem go z prawej przy ścianie wyprzedzać. Hipokryzjometr wyjebało mi w kosmos.

  Najgorszy typ pływaka - jakoś tam wytrenowany buc ale wciąż cienias, z wielkim ego błędnie przekonany o swojej zajebistości.

  Był jeszcze drugi ziomek przed nim - albo jego kumpel albo im się dobrze pływało razem bo takie samo tempo - którego jak zacząłem wyprzedzać po nawrocie to on zaczął wyprzedzać gościa przed sobą i wyjebane po całości. Dałem mu wyprzedzić, po czym wyprzedziłem ich obu i po 100m wyszedłem bo już było po czasie.

  ORBITA odkryty dej!!!

  #plywajzwykopem

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   To prawda, że jak kurier jedzie na podlasie to musi wysiadać z samochodu i wsiadać na konia żeby nie straszyć miejscowych?

   odpowiedzi (10)

  • avatar

   Teraz będzie coś dla pelikanów, którzy świadomie lub też nie łykają radziecką wizję II Wojny Światowej.
   Całkiem niedawno po mirko pod różnymi wpisami traktującymi o #iiwojnaswiatowa zaczęła fruwać załączona grafika. Spotkała ona się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem i potakiwaniem, że tak tak, tak było. Podejrzewać tylko mogę przyczyny dla takiego zachwalania owego tworu. Moim podejrzeniem jest sprzeciw przeciwko amerykańskiemu pryzmatowi II Wojny Światowej i jest to zrozumiałe, jednak w żaden sposób nie tłumaczy przekłamywania tego konfliktu na rzecz ZSRR.
   Aby poniższy obrazek przedstawiał stan faktyczny, to radzieckie dinozaury powinny jechać na amerykański ciężarówkach, brytyjskich czołgach i jeść brytyjskie mielonki SPAM, bez których znaczna część Armii Czerwonej padłaby z głodu podczas zimy 1941 roku.
   Już pominę milczeniem, że zaangażowane po lądowaniu w Normandii siły zdjęto właśnie z frontu wschodniego (II Korpus Pancerny), o nalotach na niemieckie miasta i milionach ton innych towarów, które alianci zachodni słali do Rosji aby ta mogła funkcjonować.
   Miejcie trochę RIGCZu i nie postujcie gówien rodem z runetów.
   #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #shitwykopsays
   pokaż całość

   odpowiedzi (36)

  • avatar

   Kochani, małe przypomnienie! (ʘ‿ʘ)

   Dla tych, którzy nie mają jeszcze planów na weekend przypominamy, że szykują się dwa świetne wykopowe spotkania. Oba gorąco polecamy, bo ich organizatorzy dołożyli wszelkich starań abyście dobrze się bawili i miło wspominali ten czas.

   1. Pierwsze spotkanie: OGNISKO!

   25 maja, Poznań, START godzina 18:00, wstęp 45 zł, który upoważnia do nielimitowanego dostępu do bufetu, grilla, zupy oraz co najważniejsze - nalewaka z piwem (。◕‿‿◕。). Płatność w dniu imprezy gotówką, podczas odbierania opaski która upoważnia do korzystania z całego zaplecza piknikowego. Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie tutaj: https://wykoevent.pl/event/179

   2. Drugie spotkanie: WYKOPPARTY!

   26 maja, Gdynia, Centrum rozrywki Strefa Zoltar Gdynia, godzina 18:30! Organizatorzy umożliwią Wam zabawę w świetnym i elitarnym gronie i smaczne piwo, a podczas spotkania będziecie mogli wziąć udział w licznych konkursach i skorzystać z mnóstwa atrakcji, które specjalnie dla Was przygotowano! Wszystkie potrzebne informacje na temat spotkania znajdziecie tutaj: https://www.wykop.pl/link/4295063/

   Oczywiście na obu tych imprezach pojawią się kosze słodkości od Michała, znanego tu jako @m__b (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

   Organizatorzy spotkań: @goromadska @IrvinTalvanen @nowik @damccio @Lizawka_HRPC

   #wykopparty #trojmiejskiewykopparty #gdynia #trojmiasto #piwowpoznaniu #poznan
   pokaż całość

   odpowiedzi (101)