Gorące dyskusje ostatnie 12h

Gdyby Lo Celso nie sfaulował w polu karnym, gdyby Emery nie wpuścił obrońcę za napastnika, gdyby Neymar nie doznał kontuzji, gdyby Pjanic nie był zawieszony za kartki, gdyby Dybala nie obejrzał czerwonej kartki, gdyby Benatia nie sprokurował karnego, gdyby Bayern zagrał w pełnym składzie, gdyby Ribery wykorzystał setki, gdyby Rafinha nie podał wprost do przeciwnika, gdyby Ulreich wykopał piłkę, gdyby sędzia zauważył rękę Marcelo, gdyby Salah nie musiał opuścić boiska, gdyby Karius nie nabił piłką Karima, gdyby Zidane nie wprowadził Bale'a...

To Real by gówno w tym sezonie ugrał. Taka jest prawda.

#pilkanozna #mecz #realmadryt
    pokaż całość

odpowiedzi (26)

Ale Robert pojechał Sirotkina odnośnie fotela w wywiadzie xDDDDDD
    O problemach z fotelem - czy występują:
    "To ja nie wiem, to oni siedzą w ich siedzeniach, a nie ja"
    Ale ty miałeś problemy takie same?
    uśmieszek xD "Uważam, że problemy trzeba naprawiać na testach zimą, a nie udawać, że ich nie ma"

Generalnie chodzi o to, że Kubica mówił już podczas testów o tym problemie, a Sirotkin mówił, że kompletnie nic takiego nie ma starając się podlizać Williamsowi xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    https://streamable.com/pt1nd
    #f1 #kubica
    pokaż całość

odpowiedzi (9)

Cześć, Mirki

W imieniu firmy Seriofruta oraz zbliżającego się lata chcielibyśmy zaprosić was na rozdajo!
    Do wygrania jest 0,5 KG Owoców z Brazylii zapakowanych w suchym lodzie! Idealne do koktajli, deserów owocowych, a po dodaniu wody otrzymamy 100% sok z miąższem. .
    W 5 saszetkach po 100g w dowolnym wybranym przez zwycięzcę smaku dostępnym na naszej stronie
    Z DOSTAWĄ NA NASZ KOSZT.

Dla 10 osób przygotowany jest kupon rabatowy -10% na zakupy w naszym sklepie

Zasady są proste: Pluśnij bo uśnim i możecie zostawić jakiś śmieszny obrazek w komenatrzu.

Losowanie odbędzie się w Środe (30.05) i skontaktuje się z wygranymi przez PW.

Także zapraszamy na naszą strone: seriofruta.pl i życzymy powodzenia!

pokaż spoiler Nasze produkty są niekonserwowane chemicznie oraz nie zawierają cukru.

Już niedługo planujemy kilka worków na rozdajo (ʘ‿ʘ)

#rozdajo #fitness #owoce #mikrokoksy #dieta #latonapierdalaj
    pokaż całość

odpowiedzi (51)