Wpis z mikrobloga

@addek2: ten sam silnik, inna skrzynia. Przy normalnej jeździe nie widać różnicy, dopiero na wysokich obrotach. Da się odblokować. Generalnie oba te silniczki nie są jakieś hohoho, nie wystartujesz spod świateł jak rakieta ale dorośli już się raczej tak nie bawią i tak ;-) Mam 120, za 1.5 roku kończy mi się gwarancja, nie będę odblokowywał.
@DzonyNajedzony: możesz powiedzieć coś więcej o wrażeniach z jazdy? Też nie chodzi mi o startowanie i wyścigi od świateł to świateł a raczej o w miarę dynamiczna jazdę bez stresów czy nie zabraknie mocy przy wyprzedzaniu lub włączaniu się do ruchu
@addek2: idź do salonu na jazdę testową zamiast pytać o odczucia innych. Da się jeździć nawet bardzo dynamicznie. Moim zdaniem lepiej zamiast w mocniejszy silnik zainwestować w wyższą wersję pakietową (bo ta robi różnicę), no chyba, że bierzesz skypassion z pakietem safety to wtedy zostaje już tylko silnik ewentualnie skóra ;-)
@addek2: Ja bym wział 120, która tak na prawde ma 130+ :) To nie jest tak, że 165 zapierdziela, a 120 się muli. Ogólnie nie ma dużej różnicy. Ja bym wolał 120tke i wziąc wyższą wersję wyposażenia. Zawsze możesz sobie odblokować za ~1,5k, co wyjdzie taniej. Niemniej, ja nie odblokowuję bo auto zbiera się wystarczająco, nie ma problemów z wyprzedzaniem. Jak ktoś szuka auta to szybkiej jazdy to na pewno nie