•  

Polki lafiryndy.

Moj Kumpel mial wczoraj urodziny, bylem zaproszony, Ale nie moglem przyjsc z powodu mojego imbisu. Nalegal zebym chociaz Po pracy na chwile wpadl. Zgodzilem sie, jednak nie moglem byc dlugo Bo dzisiaj rano otwieralem lokal. Moj wspolpracownik wzial moje Kangoo zeby rano zarobic zakupy a ja wzial jego Audi A6 2015 ogolnie cudna bryka.

Upieklem 2 te ogromne Pizze wzialem wino i nawet nie lecialem so chaty tylko na szybko do kumpla z zyczeniami. Usiadlem na chwile w towarzystwie i byla jednak Polka nie gadajaca Po rzeszowsku* wiec postanowilem pogadac. Error. Laska moze 25 lat Sama pracuje przy sortowaniu swinskich ryjow za Minimalna Ale zachowala sie wobec mnie strasznie opryskliwie i ignorujaco. Spytala "czemu Walk ode mnie zarciem?". Powiedzieli ze wracam z pracy i tylko na chwile do kumpla Powinszowac wpadlem. Laska strasznie arogancka i opryskliwa. Powiedzialem dzieki za rozmowe i przepraszajac poszedlem do znajomych. Pogadalem z kolezankami i kolegami z turcji i Niemiec itd Po 2 malych piwkach wyszedlem.

Ania siedzi na dworze i Jara szluge. Ja zegnam sie z kumplem i mowie ze sorry Ale jutro musze otworzyc moje Imperium pizzy hehe powiedzialem Ani czesc i nawet nie uslyszalem odpowiedzi.

W chuj wsiadlem do Audika i powoli odjechalem.

Przed chwila urodzinowy so mnie dzwoni i mowie ze Anka sie o mnie wypytywala No to jej powiedzieli ze mam z kumplem malych biznesu ze sie kreci. W sumie to nawet bogaty nie jestem. I ona sie mojego kumpla spatala czy moglby jej Fax moj Nr.

Parsknalem.

Kurtyna

pokaż spoiler *Rzeszowski to w okolicy wsrod Polakow jezyki niemiecki od Rzeszy

#cotusieodpierdala #logikarozowychpaskow #cacywrzeszy