Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #kurkumacontent #ciekawostki

  czy wiecie, że...

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  Kurła, jak ja bym chciał się urodzić i żyć w takiej średnio-wyższej klasie społeczeństwa USA w latach 80-90'. Piękny dom bez żadnych płotów i pojebanych psów, w tle dzieciaki się ścigają na zajebistych rowerach, każdy mówi sobie dzień dobry, rano podjeżdża prawie pod dom autobus żeby cię zawieźć do zajebistej szkoły z prawdziwym i zadbanym boiskiem, narzekasz w stołówce na jakość pizzy i hamburgerów, potem wracasz "zmęczony" żeby sobie poleżeć i pograć na Nintendo a w tym czasie twoja matka przynosi ci tosty, w tle leci dźwięk z radia jak zajebisty jest twój kraj i jedynym twoim zmartwieniem jest to że dzisiaj już nie pójdziesz sobie kupić nowej gry za kieszonkowe bo zamknięte, oraz to że Chris dzisiaj nie może wpaść do ciebie bo pojechał do Aspen.

  #ameryka #usa #nostalgia #dziecinstwo #zalesie #takaprawda #gownowpis #przegryw
  pokaż całość

  odpowiedzi (112)

 • avatar

  Siedzę na ławce w parku, czekam aż moja psinka chwile odpocznie byśmy mogły ruszyć w dalszą drogę. Podchodzi do mnie elegancka, uśmiechnięta starsza pani.
  - Dzień dobry, przepraszam czy mogłabym zrobić panience zdjęcie?- uśmiecha się jeszcze szerzej i wyciąga z kieszeni mały aparat.
  No lekko mnie zatyka, tego się nie spodziewałam. Pytam jednak po co.
  - Dla wnusia słoneczko, on już duży chłopak, inżynier! Ale do dziewczyn jakoś śmiałości nie ma.

  Panience dobrze z oczu patrzy, jak nic wnuczkowi by się spodobała!

  Mirki, Mirki, już nawet babcie w świat wysyłacie żeby wam dziewczyny znalazły? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #heheszki #podrywajzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (28)