Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  DŹWIR DŹWIR POBUDKA GURWA

  odpowiedzi (6)

 • avatar

  Byłem wczoraj na rozmowie o pracę. Wszystko poszło dobrze i było aż dziwnie miło. Na końcu padło pytanie od rekrutera "czy ma Pan jakieś pytania". No to zapytałem "Jakie jest przewidywane wynagrodzenie brutto na tym stanowisku pracy" - w ogłoszeniu oraz podczas rozmowy nic nie podali.
  Rekruter się oburzył że jak mam prawo pytać o takie rzeczy. Na 85% rozmowach o pracę na których byłem rekruterzy są zdziwieni że pytam o wynagrodzenie. Czy ja mam iść do pracy w czynie społecznym? Przecież wynagrodzenie to główny składnik podjęcia pracy.
  #praca #pracbaza #rozmowakwalifikacyjna #rozmowaoprace #oswiadczenie
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  Teraz będzie coś dla pelikanów, którzy świadomie lub też nie łykają radziecką wizję II Wojny Światowej.
  Całkiem niedawno po mirko pod różnymi wpisami traktującymi o #iiwojnaswiatowa zaczęła fruwać załączona grafika. Spotkała ona się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem i potakiwaniem, że tak tak, tak było. Podejrzewać tylko mogę przyczyny dla takiego zachwalania owego tworu. Moim podejrzeniem jest sprzeciw przeciwko amerykańskiemu pryzmatowi II Wojny Światowej i jest to zrozumiałe, jednak w żaden sposób nie tłumaczy przekłamywania tego konfliktu na rzecz ZSRR.
  Aby poniższy obrazek przedstawiał stan faktyczny, to radzieckie dinozaury powinny jechać na amerykański ciężarówkach, brytyjskich czołgach i jeść brytyjskie mielonki SPAM, bez których znaczna część Armii Czerwonej padłaby z głodu podczas zimy 1941 roku.
  Już pominę milczeniem, że zaangażowane po lądowaniu w Normandii siły zdjęto właśnie z frontu wschodniego (II Korpus Pancerny), o nalotach na niemieckie miasta i milionach ton innych towarów, które alianci zachodni słali do Rosji aby ta mogła funkcjonować.
  Miejcie trochę RIGCZu i nie postujcie gówien rodem z runetów.
  #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #shitwykopsays
  pokaż całość

  odpowiedzi (36)