Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy "Most na rzece Kwai" z 1957 roku. 18,80% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 7,48. To mniej niż na filmwebie (7,6) i mniej niż na IMDB (8,2).

  Dzisiaj będziemy oceniać film "Leon zawodowiec" z 1994 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Następne głosowanie jutro - zajmiemy się wtedy filmem "Dobry, zły i brzydki" z 1966 roku.

  Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

  Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

  Miłej zabawy :)

  #film #wykopowefilmy
  pokaż całość

  odpowiedzi (78)

 • avatar

  Co się odpierdala żeby zarobić cebuliony XD
  Jade do żabojadów przeładowanym o 4 tony busem z lawetą na której są 3 tony żelastwa, silnik się przegrzewa, gaśnie co chwile, hamulce to strach naciskać XD a wiecie co najlepsze? Nie mam prawa jazdy XD zostało 450km, jak dojadę i odbiorę kasę oplace komuś z plusujących pizzę albo inne ustrojstwo do 5 dych, trzymajcie kciuki, pozdro busiarze!
  #rozdajo #busiarze #francja
  pokaż całość

  odpowiedzi (99)

 • avatar

  Takie małe #rozdajo do wieczora
  Jeden kodzik do #pysznepl na dwadzieścia ziko
  Wszyscy mogą pulsować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  odpowiedzi (12)