Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Powiem wam, przegrywy jak wygląda normalne życie. Starasz się być ogarnięty jak możesz. Przyswajasz dużo informacji o świecie, ćwiczysz jeżeli to lubisz, dbasz o ciuchy, chodzisz do fryzjera, rozmawiasz ludźmi, wychodzisz na wydarzenia, zarabiasz szmal tyle ile potrafisz.

  Ludzie generalnie są mili, starasz się ogarniać laski, koleżanki poznają Cie ze swoimi koleżankami. Nikt nie robi z siebie księżniczek. To jakaś mania prześladowcza którą posiadacie, że kobiety chcą was zniszczyć. Laski chcą być tak samo szczęsliwe jak wy i tak samo mieć fajnego faceta jak wy laske. Rozmowy sprawiają przyjemność. Czasem się kłócicie. Czasem ktoś kogoś zdradzi. Czasem się zakochujesz a czasem ktoś łamie Ci serce. Ale nie dorabiasz do tego ideologi. Tylko normalnie robisz swoje.

  Jesteście gorsi od fanów płaskiej ziemi #tinder #tfwnogf

  autorstwa @Kayleigh
  pokaż całość

  odpowiedzi (80)

 • avatar

  Ey, wykopki. Pracuję w #pkp #intercity jako konduktor. Chciałem się was spytać czy interesowały by was krótkie, długie historie z mojej pracy? Oczywiście bez nazwisk i dat, jedynie relacje ze względu na to, że w pracy często łamie się regulamin przewozu xD (najczęściej na korzyść pasażera). Przez okres pracy uzbierało się trochę historii i mógłbym je opisywać na tagu #sziszucontent. Dajcie znać czy jesteście zainteresowani. Z fartem! #truestory #100twarzykolejarzy pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (220)

 • odpowiedzi (17)