Wpis z mikrobloga

@tomwolf: na max kilka dni może ok, ale to nie jest rozwiązanie długoterminowe bo skończysz z polekowym nieżytem, nie możesz do GP skoczyć po jakieś tabsy i steroid do nosa?
@Strahl: Jak jesteś ćpunem sięgającym po leki długoterminowe to nie dziwi mnie taka odpowiedź. Sedno w tym, że ta substancja ma taki efekt, że po kilku dniach symptomy przechodzą.
@tomwolf: Podałem związek chemiczny, bo produkt go zawierający funkcjonuje pod różnymi nazwami i każdy kraj ma swoją etykietę. Używałem niemieckiego Nasenspray rationpham na dość mocny katar parę tygodni temu i pomogło mi po 5 dniach. W UK funkcjonuje pod nazwą Otrivine
@Strahl: Nie jest to żadną regułą i zaznaczaj, że mówisz z własnego doświadczenia zamiast generalizować. Ostatni raz używałem 2 tygodnie temu i nie mam aktualnie żadnych problemów. Setki dobrych opinii produktów zawierających ten związek potwierdza tezę. Co do przeciwskazań, to OP może znaleźć je tutaj
@tomwolf: cetrozine jest dostepne w sklepach na polkach, jak nie to na pewno na recepte (polski zyrtec). lata dla mnie dziala jak zloto. Jak cos mocniejszego to po recepte na wziewny avamys - to jest na bazie sterydu i jak juz jest bardzo zle to przez kilka dni sie bierze i czloqiek jak nowy