Gorące dyskusje ostatnie 12h

Teraz będzie coś dla pelikanów, którzy świadomie lub też nie łykają radziecką wizję II Wojny Światowej.
    Całkiem niedawno po mirko pod różnymi wpisami traktującymi o #iiwojnaswiatowa zaczęła fruwać załączona grafika. Spotkała ona się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem i potakiwaniem, że tak tak, tak było. Podejrzewać tylko mogę przyczyny dla takiego zachwalania owego tworu. Moim podejrzeniem jest sprzeciw przeciwko amerykańskiemu pryzmatowi II Wojny Światowej i jest to zrozumiałe, jednak w żaden sposób nie tłumaczy przekłamywania tego konfliktu na rzecz ZSRR.
    Aby poniższy obrazek przedstawiał stan faktyczny, to radzieckie dinozaury powinny jechać na amerykański ciężarówkach, brytyjskich czołgach i jeść brytyjskie mielonki SPAM, bez których znaczna część Armii Czerwonej padłaby z głodu podczas zimy 1941 roku.
    Już pominę milczeniem, że zaangażowane po lądowaniu w Normandii siły zdjęto właśnie z frontu wschodniego (II Korpus Pancerny), o nalotach na niemieckie miasta i milionach ton innych towarów, które alianci zachodni słali do Rosji aby ta mogła funkcjonować.
    Miejcie trochę RIGCZu i nie postujcie gówien rodem z runetów.
    #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #shitwykopsays
    pokaż całość

odpowiedzi (36)

chciałabym umieć programować, ale urodziłam się kobietą i przeznaczeniem moim jest dawać dupy
    #gownowpis

odpowiedzi (15)

Prawie wzruszyłem się patriotyczną postawą Straży Marszałkowskiej! Prawdziwe PiSowskie zuchy! Nie straszny im jest ni lewak, ni matka niepełnosprawnego dziecka! Brawo panowie, naprawdę brawo. Kiedy Zbawca Narodu zaordynuje użycie broni gładkolufowej wobec matek? #dobrazmiana #pis #protest #niepelnosprawni #kaczynski #stoppis pokaż całość

odpowiedzi (45)