Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Cześć Mireczki i Mirabelki ;)
  Aktualizacja tego wpisu o karaluszym mieszkaniu.

  Dopiero co zalogowałam się do portalu sądowego, żeby sprawdzić co tam z pozwem. Tak jak mi doradzaliście, nie pisałam do niej maila, tylko szłam prosto do sądu z tym.

  Myślałam, że sąd odpowie po znacznie dłuższym czasie, więc nie logowałam się długo do tej strony, ale sąd pięknie odpowiedział na sprawę w ciągu 3 dni. Propsy dla sądu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  A więc... sąd uznał roszczenia na zaocznym posiedzeniu za zasadne. I od razu wysłał właścicielce robaczków nakaz zapłaty. Ogólnie to nie wiem, czy odebrała czy nie, ale i tak się ciesze. Ma dwa tygodnie od doręczenia na sprzeciw. Już dwa tygodnie temu zostało jej wysłane. Sprawiedliwości stało się zadość.

  Ahh... chciałabym zobaczyć jej minę.

  A tak ze śmiesznych sytuacji dotyczących pozwu, to musiałam wydrukować zdjęcia robaczków w takiej jakości, żeby było je dobrze widać. Poszłam więc w tym celu do punktu ksero. Pan wydrukował mi zdjęcia i przy podawaniu mi ich powiedział, że mi bardzo współczuje i wydrukował na lepszym papierze, bo takie zdjęcia nie wyglądają na wydrukowane rekreacyjnie. Także bardzo miło! ;)

  Teraz czekam na przelew z jej strony, lub maila z bluzgami. Jeśli nie dostane maila z bluzgami, to chyba trzeba będzie zahaczyć o komornika, bo pozwu nie odebrała. No i wyrok się jeszcze nie uprawomocnił, bo ma czas na sprzeciw, oczywiście ;)

  P.S. Dziękuje wszystkim, którzy tutaj na mirko mnie wspierali i pomagali.
  Pozdrowionka ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  pokaż całość

  odpowiedzi (34)

 • avatar

  Jeżeli usłyszałeś ten dźwięk w głowie to szybciutko plusa mi tutaj zostawiaj ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #pixelday #pixelbox #psx #glupiewykopowezabawy

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  "Odkąd wybrałem własną ścieżkę, Kongres Nowej Prawicy uważa mnie za zmarłego, i niech tak pozostanie":
  #gothic #korwin

  odpowiedzi (9)