Gorące dyskusje ostatnie 12h

Cześć Mireczki i Mirabelki ;)
    Aktualizacja tego wpisu o karaluszym mieszkaniu.

Dopiero co zalogowałam się do portalu sądowego, żeby sprawdzić co tam z pozwem. Tak jak mi doradzaliście, nie pisałam do niej maila, tylko szłam prosto do sądu z tym.

Myślałam, że sąd odpowie po znacznie dłuższym czasie, więc nie logowałam się długo do tej strony, ale sąd pięknie odpowiedział na sprawę w ciągu 3 dni. Propsy dla sądu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A więc... sąd uznał roszczenia na zaocznym posiedzeniu za zasadne. I od razu wysłał właścicielce robaczków nakaz zapłaty. Ogólnie to nie wiem, czy odebrała czy nie, ale i tak się ciesze. Ma dwa tygodnie od doręczenia na sprzeciw. Już dwa tygodnie temu zostało jej wysłane. Sprawiedliwości stało się zadość.

Ahh... chciałabym zobaczyć jej minę.

A tak ze śmiesznych sytuacji dotyczących pozwu, to musiałam wydrukować zdjęcia robaczków w takiej jakości, żeby było je dobrze widać. Poszłam więc w tym celu do punktu ksero. Pan wydrukował mi zdjęcia i przy podawaniu mi ich powiedział, że mi bardzo współczuje i wydrukował na lepszym papierze, bo takie zdjęcia nie wyglądają na wydrukowane rekreacyjnie. Także bardzo miło! ;)

Teraz czekam na przelew z jej strony, lub maila z bluzgami. Jeśli nie dostane maila z bluzgami, to chyba trzeba będzie zahaczyć o komornika, bo pozwu nie odebrała. No i wyrok się jeszcze nie uprawomocnił, bo ma czas na sprzeciw, oczywiście ;)

P.S. Dziękuje wszystkim, którzy tutaj na mirko mnie wspierali i pomagali.
    Pozdrowionka ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

Jeżeli usłyszałeś ten dźwięk w głowie to szybciutko plusa mi tutaj zostawiaj ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pixelday #pixelbox #psx #glupiewykopowezabawy

odpowiedzi (18)

"Odkąd wybrałem własną ścieżkę, Kongres Nowej Prawicy uważa mnie za zmarłego, i niech tak pozostanie":
    #gothic #korwin

odpowiedzi (9)