Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pytanie do męskiej części wykopu. Załóżmy teoretycznie, że wychowujecie od 10 lat nieswoje dziecko i się o tym dowiadujecie. Co z tym robicie? Mówicie dziecku "nie jesteś moim synem i od dziś mam cię gdzieś" czy jak na mężczyznę przystało, przyjmujecie na klatę wszystkie ciężary losu?
  #przegryw #logikaniebieskichpaskow

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  Ej, ale wiecie, ze chodzenie na divy automatycznie skreśla Was jako alfa? Faceci chodzący na divy to beta cucki z automatu. Nie byli nawet w stanie ogarnąć konkretnej panny na fwb, w czasach kiedy seks jest na wyciągnięcie ręki. Widzieliście kiedyś samca alfę na divach? XD Co jest większym upokorzeniem? Związać się z osoba, która ma dziecko z poprzedniego związku czy płacić na seks? xD Wybaczcie, ale chodzenie na divy to największe upokorzenie dla faceta. Normalny facet idzie do klubu i podrywa kobiete, która go pożąda i nie jest profesjonalistka. Pozdro #divyzwykopem #tfwnogf #przegryw #niebieskiepaski pokaż całość

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  jakie fakty odnośnie fizjologii człowieka najbardziej was zszokowały?

  bo ja tak przez połowę podstawówki myślałam, że jądra znajdują się na czubku penisa. przeżyłam szok na wudeżecie, kiedy okazało się, że tak nie jest. kolejnym zaskoczeniem był wzrost warg sromowych w okresie dojrzewania, pokazywałam je nawet mamie, żeby oceniła czy wyglądają normalnie XD i w końcu ostatni głęboki szok to w gimnazjum przy informacji o rozcinaniu krocza podczas porodu, przeraziło mnie to śmiertelnie. i jeszcze nie wiedziałam, że nieopróżnione ze spermy jądra bolą.

  #gownowpis #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski #medycyna
  pokaż całość

  odpowiedzi (99)