•  

   @xcentrax: raczej nie słucham tego typu muzyki, ale bardzo mi się spodobało. Osobiście wolałbym mniej urozmaiceń, jakby bardziej minimalistycznie i rozciągnięte, ale i tak to świetnie płynie! Jak taki trance, którego już nie ma. Gratulacje, chylę czoła.

  •  

   @xcentrax: Trochę nudne, mało się dzieje.

  •  

   @xcentrax: bardzo przyjemny uplift :D

  •  

   Dziekuje wszystkim za komentarze, utwor polecial na podcascie od Paul van Dyk'a (Vonyc 602) oraz Aly&Fila (FSOE 546) ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   @xcentrax: fajny stary dobry duch upliftingu, powodzenia przy nastepnych produkcjach!

  •  

   @xcentrax: o widzisz może ty mi podpowiesz. Noszę się z zamiarem założenia radyjka tranceowego. W sumie nie wiem czy na tubie czy twitchu czy może jeszcze gdzieś indziej.

   Ale nigdzie nie mogę się dowiedzieć jak jest z prawami do grania sobie bez przeszkód. Mieszkam w UK więc pewnie jest inaczej jak w Polsce. Poza samym kupnem utworów co trzeba jeszcze zrobić jeśli w ogóle coś trzeba?

   Sam kawałek bardzo fajny i nadaje się świetnie. Już poleciał na listę do zakupu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @dryndol Dzieki, szczerze to nie mam pojecia, ale wydaje mi sie ze jak kawalki sa wmixowane bez intra i outra oraz maja nazwe radia w "Jinglu" podczas grania to nikt nie powinien sie przyczepic, bo nikt tego nie bedzie mogl wykorzystac. Jesli chodzi o Tranceowe mixy to postaral bym sie na twoim miejscu o slot w www.ah.fm, jest to dosyc popularne Tranceowe internetowe radio i nie robia problemow z prawem autorskim ( ͡° ʖ̯ ͡°)

   +: dryndol
  •  

   @xcentrax: dzięki za odpowiedź. Problem w tym, że chciałbym to zrobić z kamerką (tak jak Armin ma). Ale w sumie to postaram się również o slot na ah.fm bo chcę to rozdzielić. Tzn. żeby była później możliwość do pobrania samego audio jak i z kamerką.

   A w sumie o tym nie pomyślałem, że nie powinno być problemów z wmixowanymi kawałkami. Jednak z Tubą czy Twitchem moga być problemy. Chodzi mi o to żeby była możliwość zarabiania na tym. Bo jeśli to chwyci to powolutku, powolutku i chciałbym się tym zająć na pełny etat.

   Chociaż w sumie to niepotrzebnie myślę tak daleko wprzód ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najpierw trzeba w ogóle zacząć coś grać i stworzyć rozpoznawalną w jakimś tam wąskim gronie markę i potem myśleć dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Możesz mi jeszcze powiedzieć na czym tworzysz? Bo chcę coś popróbować samemu i myślałem nad FL bo jest dużo poradników do niego.

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @xcentrax: jeszcze jedno... w ah.fm mają jedną wspólną stację i trzeba znaleźć sobie wolny czas gdy nikt nie gra czy działa to na zasadzie, że każdy może mieć swoją własną stację? Bo mi raczej chodziło o to żeby nie grać secików po godzinie tylko bardziej serio... po kilka godzin dziennie. Jak by wypaliło to po prostu grałbym 8 godzin na wzór normalnego dnia pracy.

   Trochę posłuchałem i oni tam grają taki ''smętny'' trance ( ͡° ͜ʖ ͡°) zupełnie inny od tego co ja chcę puszczać ( ͡° ʖ̯ ͡°)