Wpis z mikrobloga

#januszdetailingu
Trzy #carboners I trzy rozne sposoby zabezpieczenia lakieru, zgaduj zgadula co jest na aucie.
- na jednym z nich jest położony twardy wosk
- kolejne to ppf
- z kolei ostatnie to ceramika od CeramicPro
Do kazdego auta staramy sie dostosować odpowiednie zabezpieczenie, bo jak juz wspomnialem wczesniej, ceramika nie jest dla wszystkich.
DBS wlasnie wrócił z przejazdu po Europie, 5k km, właściciel mega zadowolony z samochodu, z tego jak sie prowadzi i jak v12 ryczy w tunelach.
Zadalem jemu pytanie, jakie auto wybralby do konca swojego życia? Niestety nie uzyskalem odpowiedzi, mam dac mu jeszcze rok!
Wiecej zdjec w komentach.
#motoryzacja
Pobierz localgoodness - #januszdetailingu
Trzy #carboners I trzy rozne sposoby zabezpieczenia...
źródło: comment_NPDxi4BVTS6y76tzEwUzerLCeOp5Cyr6.jpg
  • 20
@localgoodness Piękna praca, ja się nie potrafię zebrać za korektę swojego sedana a Ty taka magię tworzysz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Powiedz mi, co sądzisz o kursach w ramach detailingu? Odbyłeś takie czy wszystkiego nauczyłeś się sam metoda prób i błędów?
@localgoodness Tyle Twojego szczęścia, ja niestety poza jakimiś radami z kanałów YT prowadzę metodę prób i błędów :) Pytam też dlatego, że chciałbym kiedyś spróbować swoich sił jako profesjonalista, nie wiem jak studia patrzą na takiego gościa bez żadnych papierów ( _)