Wpis z mikrobloga

#chwalesie
mireczki, tak tylko napisze ze zmieniam prace i sie chwale:)
po 3 latach w banku koncze projekt i zmieniam branze. do tego podwyzka 20% i stanowisko test managera wiec sie ciesze
maly minus ze bede troche dojezdzal, ale ze wlasnie kupilem nowe auto to w sumie az tak mi to nie przeszkadza:)
bedzie teraz brutto jak nic #programista15k i wiecej tyle ze euro:)

i jak zawsze przypominam - #java, #testowanie #dotnet i ogolnie #programowanie i #it ze zawsze mam pozycje dla ludzi z expem i angielskim, jak ktos tylko chce wyjechac na #emigracja to sie cos znajdzie albo na dlugo, albo na krocej (czasami sa 3 miesieczne projekty)
mozna kupe kasy zarobic wiec mocno polecam

#belgia #bruksela #pracaitbruksela #praca
  • 36
Gratuluję i powodzenia!

a przy okazji :

mysle tez o bike43 (takie moje marzenie) z 2 fotelikami dla dzieci, wtedy wsiadam w domu, podjezdzam do szkoly, wysadzam dzieci i jade dalej


@wykopowy_brukselek: po ile leci taki "rower"? Bo pierwsze zapytanie mi nie zwróciło odpowiedzi.
@fegwegw: ja mam ja od listopada chyba i jest super choc wg mnie nadal za slabo dziala (gdy zostaje mniej niz pol baterii) na gorkach. zwalnia tragicznie, myslalem ze nowy soft to naprawi. a o dziwo w brukseli i okolicach jest sporo gorek, nie jest totalnie palsko, ja swoje waze (dodatjkowo czasem woze corke) wiec wtedy bateria leci szybciej
a jakie masz ustawienia odzyskiwania energii?
@fegwegw: ja mialem jakis 1.2 cos (chyba) dlugo i na nim dzialalo beznadziejnie, potem przebilem detke i dlugo nie moglem sie zebrac do wymiany wiec jak wymienilemn zrobilem update.
i nadal szalu nie ma
na stromej gorce bywa tak ze przy 20-30% nie ma sily jechac, musze sie odepchac gdzie przy 80-100% zasuwa az milo
@infamia: tu np opisali tak:
Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za:

zarządzanie / koordynowanie testami
tworzenie dokumentacji technicznej z wykonanych przypadków testowych
wykonywanie testów akceptacji użytkownika
udział w tworzeniu, wdrażaniu i usprawnianiu procedur oraz środowiska testowego
wsparcie merytoryczne oraz nadzór na przebiegiem testów

ja nie mam zbytnio opisanych wymagan, ale chodzi o to ze maja samych juniorow i potrzebuja kogos kto im calosc ogarnie
czyli ogolnie zarzadza caloscia testowania we projekcie