Wpis z mikrobloga

Świetny poranek, siedzę sobie spokojnie jedząc śniadanie i popijając herbatką dodatkowo czytając gazetkę, od czasu do czasu przeglądając wykop, aż tu nagle dzwoni telefon, że w firmie czeka na mnie 5 osób, które miały się zgłosić dziś na rozmowę, o której kompletnie zapomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) (Nie dam premii całemu sekretariatowi) Jeden czeka od 9 rano ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zanim się ogarnę i dojadę będzie jak nic po 13, chyba najlepszy test na wytrwałość i cierpliwość jaki mógł się wydarzyć i to całkowicie przypadkowo. Dostana w ramach przeprosin po cukierku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#pracbaza #praca #rekrutacja #hr
Pobierz DawajDawaj - Świetny poranek, siedzę sobie spokojnie jedząc śniadanie i popijając her...
źródło: comment_ZtNgkNpBITQmbjy3zAa8HGzqes7qVnlM.jpg
  • 25
@Qba_89: Nie zabiorę premii, to nawiązanie do hejtu, który się wylał na mnie pół roku temu, gdy nakryłem pijanego pracownika na tokarce.

@Thirteenxiii: Jeszcze mi cały korytarz ubrudzą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie i tak by nikt nie jadł, bo ubrudzić się łatwo, a stawić się na rozmowie z sosem na koszuli czy kawałkami pizzy w zębach to wstyd. ( Przynajmniej według mnie)
@DawajDawaj: Ja nikogo nie hejtuje, jak się czujesz obrażony to przepraszam. (,)
Weź się postaw do tych 5 osób jak odbierają Twoją firmę. Jeśli to Twoja firma? ( )
Kup jakiś notes albo kalendarz i zapisuj ważne sprawy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Qba_89: Nie mówiłem o tobie z tym hejtem.

Normalnie sekretariat mnie informuje pod koniec dnia o jutrzejszych ważnych wydarzeniach. Wczoraj zabrakło komunikacji, zdarza się, to tylko rekrutacja, a nie spotkanie z ważnym klientem.

Co do ludzi: Siedzą, a raczej stoją wszyscy, nawet jednemu już podziękowałem, bo bydle nie wychowane.