Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Powiem wam, przegrywy jak wygląda normalne życie. Starasz się być ogarnięty jak możesz. Przyswajasz dużo informacji o świecie, ćwiczysz jeżeli to lubisz, dbasz o ciuchy, chodzisz do fryzjera, rozmawiasz ludźmi, wychodzisz na wydarzenia, zarabiasz szmal tyle ile potrafisz.

  Ludzie generalnie są mili, starasz się ogarniać laski, koleżanki poznają Cie ze swoimi koleżankami. Nikt nie robi z siebie księżniczek. To jakaś mania prześladowcza którą posiadacie, że kobiety chcą was zniszczyć. Laski chcą być tak samo szczęsliwe jak wy i tak samo mieć fajnego faceta jak wy laske. Rozmowy sprawiają przyjemność. Czasem się kłócicie. Czasem ktoś kogoś zdradzi. Czasem się zakochujesz a czasem ktoś łamie Ci serce. Ale nie dorabiasz do tego ideologi. Tylko normalnie robisz swoje.

  Jesteście gorsi od fanów płaskiej ziemi #tinder #tfwnogf

  autorstwa @Kayleigh
  pokaż całość

  odpowiedzi (80)

 • avatar

  Napisałem wczoraj do Pani Joanny z fundacji Pomóc Więcej w celu bliższego przedstawienia jej osoby @BOXDEL który to zorganizował zbiórkę charytatywną na chorą Vanessę i uzbierał ponad 40tysięcy złotych i do dzisiaj Vanessa nie widziała wszystkich pieniędzy. Fundacja Pomóc Więcej potwierdza to, że boxdel przelał 20 tysięcy złotych i obiecał dziewczynce, że przeleje dalszą część pieniędzy.
  @boxdel nie wstyd Ci tyle zwklekac z przekazaniem pieniędzy dla chorej dziewczynki która to jak zaznaczyłeś, walczy o życie?
  tak tylko na koniec przypomnę Ci twoje słowa:
  Przysięgam na zdrowie mojej rodziny nie powinienem tego MÓWIĆ, ona się kur** odbędzie za wszelką cenę bo ja sobie nie pozwolę żeby ta gala się nie odbyła.
  Zawołam te 650 osób które ostatnio zaplusowały post o pieniądzach ze zbiórki.
  #boxdel #rafonix #csiwykop @niebezpiecznik-pl może ostrzeżcie internatów przed zbiórkami? ;)
  pokaż całość

  odpowiedzi (61)

 • avatar

  Kolejne #rozdajo tym razem klucz #steam do This War of Mine
  Zasady:
  - plusujesz wpis
  - (opcjonalnie) możesz zostawić lajka pod filmikiem (dzięki!)
  https://www.youtube.com/watch?v=IA_sY5F_BAU

  Losowanko jutro

  odpowiedzi (11)