Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  siekiera motyka mała pałka
  wyruchał dziś elfik białka
  siekiera motyka sprośny pan
  moderator to jest dzban
  siekiera motyka dej mi ognia
  w serwerowni jest dziś orgia
  siekiera motyka psi odbyt
  moderator to jest żyd
  siekiera motyka nocna zmiana
  za ten wpis dostanę bana
  siekiera motyka dwa stuleje
  moderacja to są geje

  odpowiedzi (27)

 • avatar

  No ok, to robię #glupiewykopowezabawy - pierwsze 200 plusów dostanie jakiś obrazek (gondola, spurdo albo pepe).

  odpowiedzi (94)

 • avatar

  Wrzuciłem ten post dziś rano i jakiś admin z mało jasnych przyczyn go usunął, nie dostałem żadnego komunikatu. Po prostu post wyleciał. Potem dostałem bana na miesiąc, ale jednak ktoś w administracji poszedł po rozum do głowy dlatego wrzucam to jeszcze raz. Proszę o plusy by post znowu wylądował w gorących i by dotarł do jak największej liczby osób. Chociaż teraz to i tak późno bo prime-time przepadł(czyli niedzielne popołudnie). No ale, lepiej tak niż wcale:

  Na początku zaznaczę, że jako divonacci stoję z boku problemu i jestem jedynie obserwatorem. W pełni realizuje się w divingu, jednak widząc co się dzieje wkoło i czytając ten tag mam pewne przemyślenia.

  Za nierówność na rynku matrymonialnym między mężczyznami a kobietami odpowiadają BETA-CUCKI. Kobieta z natury jest zaprogramowana na hipergamię, chce się oddawać chadom, a nie jakimś przeciętniaczkom. Jednak kiedyś mężczyźni się szanowali nie brali przechodzonych panienek, dlatego kobieta musiała się hamować i nie mogła imprezować i szaleć. Nie do pomyślenia by było wiązać się z kobietą z dzieckiem(no kurwa, jaka patola). Teraz mamy wysyp karynek, które dały chadom i szukają sobie spokojnie beta-providera, który zapewni zasoby im i dziecku. Co najgorsze najczęściej takich providerów znajdują.

  Pewnie ktoś mi zarzuci, że jest hipokrytą bo sam rucham jeszcze bardziej "przechodzone" kobiety. To jednak co innego, ja rzucam 300 dymam i spadam. Cuck angażuje się emocjonalnie oraz działa demoralizująco na otoczenie, pokazuje społeczeństwo, że jest przyzwolenie na kurwienie się w młodości, bo potem i tak znajdzie się CUCKA.

  Gdyby cucki zamiast brać pod opiekę chodzili do div to samotne matki by musiały same zapierdalać na brajanków. To samo z byłymi imprezowiczkami dupodajami, też by zgniły na starość bez cucka, bo chad by znalazł młodszą i lepszą. Takie zmiany w postępowaniu beciaków mogłyby ponownie odwrócić w czasie jednego pokolenia sytuację na rynku matrymonialnym. Szkoda, że to utopia (???,). Beciarze nigdy nie zmądrzeją.

  Chociaż w sumie mnie to gówno powinno obchodzić bo mam garsoniere i odloty, jednak szkoda patrzeć na poniżających się "mężczyzn"

  #tinder
  #przegryw
  #stulejacontent
  #tfwnogf
  #psychologia
  #divyzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (129)