Gorące dyskusje ostatnie 12h

Tak wygląda moi drodzy silny skurcz miesni łydki.
    #zdrowie #sport #bieganie #reddit #wykopuczy #ciekawostki

GIF

odpowiedzi (42)

Ej, ale wiecie, ze chodzenie na divy automatycznie skreśla Was jako alfa? Faceci chodzący na divy to beta cucki z automatu. Nie byli nawet w stanie ogarnąć konkretnej panny na fwb, w czasach kiedy seks jest na wyciągnięcie ręki. Widzieliście kiedyś samca alfę na divach? XD Co jest większym upokorzeniem? Związać się z osoba, która ma dziecko z poprzedniego związku czy płacić na seks? xD Wybaczcie, ale chodzenie na divy to największe upokorzenie dla faceta. Normalny facet idzie do klubu i podrywa kobiete, która go pożąda i nie jest profesjonalistka. Pozdro #divyzwykopem #tfwnogf #przegryw #niebieskiepaski pokaż całość

odpowiedzi (36)

jakie fakty odnośnie fizjologii człowieka najbardziej was zszokowały?

bo ja tak przez połowę podstawówki myślałam, że jądra znajdują się na czubku penisa. przeżyłam szok na wudeżecie, kiedy okazało się, że tak nie jest. kolejnym zaskoczeniem był wzrost warg sromowych w okresie dojrzewania, pokazywałam je nawet mamie, żeby oceniła czy wyglądają normalnie XD i w końcu ostatni głęboki szok to w gimnazjum przy informacji o rozcinaniu krocza podczas porodu, przeraziło mnie to śmiertelnie. i jeszcze nie wiedziałam, że nieopróżnione ze spermy jądra bolą.

#gownowpis #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski #medycyna
    pokaż całość

odpowiedzi (99)