Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mój stary jest kurwa mistrzem xDDDD

Kupił rok temu trefny samochód. Kurwa zamiast dokładnie sprawdzić czy wszystko z nim ok, to on wziął go bo mu się spieszyło. I chuj, okazało się, że to rzęch i powypadkowy. Mój stary założył sprawę facetowi, od którego kupił. Dzisiaj zapadł wyrok...

WYGRAŁ TĄ SPRAWĘ XDDDD Pewnie tylko dlatego, że facet w ogóle się nie wstawił. 7,5k + 1800 dla adwokata gość musi spłacać, mimo, że jak by się na tą sprawę wstawił, to pewnie mój stary by się obsrał z braku argumentów. Gdzie dwie ameby się biją, tam jedna korzysta xDDD Dzisiaj wielkie święto, stary już poszedł po kapuche na bigos do piwnicy.
    #sady #prawo #motoryzacja
    pokaż całość

odpowiedzi (53)

Kiedy masz 1.6m i w ścisku w komunikacji miejskiej widzisz tylko plecy innych ludzi, co najwyżej czubki ich ramion, a ktoś jeszcze chwyta się poręczy nad twoją głową i stoisz skulona jak Golum, a powietrze tu na dole jest gęste i nasycone potem #dziendobry #warszawa

odpowiedzi (61)

Ostatnio kilka osób na Wykopie wrzucało screeny z komentarzy z Facebooka i YT, na których tzw. patrioci nawoływali do mordowania homoseksualistów, wyrażali tęsknotę za Adolfem Hitlerem, proponowali ponowne uruchomienie obozów zagłady itp. [przykład]

Pamiętajcie, że publiczne nawoływanie do zbrodni, a także propagowanie ustroju nazistowskiego jest przestępstwem, a każdy kto się o takim przestępstwie dowie, ma społeczny obowiązek powiadomić policję lub prokuraturę.

Ja swój obowiązek dziś wypełniłem. Kilku tzw. patriotów będzie miało wycieczkę do Warszawy na przesłuchanie w prokuraturze. Ciekawe jak będą się tłumaczyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

#wykop #lublin #lgbt #marszrownosci #prokuratura #4konserwy #neuropa
    pokaż całość

odpowiedzi (208)