Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ktoś się pomylił i wysłał mi takiego sms. Ale ja mam rozum i godność człowieka więc nie robię głupich akcji na Mirko i odpisałem normalnie. Brawo ja #chwalesie

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (21)

Nie ma większego sukinsyństwa, niż niepłacenie pracownikom. Wszyscy zgodzimy się, że biznesową Januszerię trzeba tępić. Dzisiaj nadarza się ku temu doskonała okazja.
    Jakiś czas temu, znajoma zaczęła pracę w pewnej bydgoskiej restauracji. Gastro, praca dorywcza- historia jakich w kraju wiele. Dziewczyna przychodziła, pracowała, wykonywała swoje obowiązki. Pierwszy problem pojawił się, gdy zaczęła upominać się o umowę. Szef zapewniał, że będzie, zwodził, zapominał. Koniec końców, po pewnym czasie, koleżanka z pracy się zwolniła. Znaczy w sumie ciężko mówić o zwolnieniu się, skoro nie podpisała żadnej umowy. Zwyczajnie przestała do pracy przychodzić. Nikt w końcu nie chce pracować z osobami, które nie wywiązują się z elementarnych obowiązków. Gdy upomniała się o zapłatę za przepracowany okres czasu usłyszała, że jest zobowiązania do złożenia wyjaśnień w związku z nieobecnością oraz formalnego wypowiedzenia, gdyż w przeciwnym razie „istnieją przesłanki do rozwiązania umowy w związku z porzuceniem pracy”. Zgadza się- umowy, której nie podpisała [screen]. Na nic zdały się tłumaczenia, szef dalej szedł w zaparte twierdząc, że umowa podpisana została. Następnie zwyczajnie przestał odpisywać na smsy oraz odbierać telefon. O sprawie zostały oczywiście powiadomione odpowiednie instytucje.

Nasz pan Janusz Biznesmen od wczoraj skrzętnie usuwa niepochlebne komentarze na fanpeju swojej restauracji, bredząc coś o „oszołomach”. Dlatego właśnie zwracam się do Was, Mireczki i Mirabelki, o pomoc. Jeśli także jesteście przeciwnikami żerowania na uczciwie pracujących ludziach- napiszcie panu Januszowi co sądzicie o jego postępowaniu.

Zupełnie przypadkowy link do peja zupełnie przypadkowej, bydgoskiej restauracji:
    https://www.facebook.com/GardenRestauracja/
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#afera #bydgoszcz #praca #oszukujo #januszebiznesu #garden
    pokaż całość

odpowiedzi (26)

Nick każdego plusującego Mireczka i Mirabelki zapiszę na ścianie tablicowej, ile się zmieści ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glupiewykopowezabawy

odpowiedzi (61)