Wpis z mikrobloga

#strava #rrtech #bieganie #rower #rowerowyrownik #sztafeta #programowanie
Mirki, jako że skrypt od @anonim1133 nie współpracuje ze Stravą której używam do biegania, postanowiłem zrobić konkurencyjną aplikację o nazwie #stravnasztafeta.

Jak jej używać?
Po połączeniu się z kontem Wykopu i Stravy wyświetlana jest lista naszych aktywności. Możemy zafajkować sobie aktywności które już wcześniej zapostowaliśmy, a następnie zaznaczamy te które chcemy zapostować.

Ekran edycji posta to głównie zrzynka ze skryptu @anonim1133.
Różnice:
- można dołączyć wygenerowane podsumowanie aktywności
- domyślnie wypełnione tagi dodatkowe są zapisywane z tagiem liczącym
tzn. jeżeli spośród aktywności wybraliśmy bieganie czyli tag liczący to #sztafeta to wybrane przez nas tagi dodatkowe (np #ruszkrakow #bieganie) będą od razu wypełnione kiedy następnym razem będziemy postować bieganie. Analogicznie #rowerowyrownik.
https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/9017b15c-16ea-4ca8-a24d-3f4b7be558da.png

W planach mam jeszcze podpięcie się do webhooka Stravy o nowych aktywnościach, tak że możliwe będzie skonfigurowanie automatycznego postowania nowych aktywności.

Czy znajdą się osoby zainteresowane używaniem skryptu?

Apkę mam już prawie gotową zostało mi zintegrować się z wykopem. Niestety obecnie zrobić tego nie mogę bo czekam już drugi tydzień na akceptację klienta do #wykopapi "Aplikacja oczekuje na akceptację". Ktoś coś wie co z tym mogę zrobić?
Pobierz 3.....W - #strava #rrtech #bieganie #rower #rowerowyrownik #sztafeta #programowanie
...
źródło: comment_XGjlbtLgALEV1W5yToSa9tgO3APtxDun.jpg
  • 6
@IrvinTalvanen: no może lepiej ale chciałem sobie zrobić samodzielnie prostą apkę na #aspnet i wdrożyć ja na #azure i użyć Azure Functions do obsługi eventów o nowych aktywnościach bo wcześniej takich rzeczy nie robiłem.
Jak nikt nie będzie zainteresowany to będę sobie sam jej używał ¯\_(ツ)_/¯.