Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dzień dobry. Dzisiaj na próbę postanowiłem skonstruować sobie jakąś animację niepowiązaną z żadnym filmem. W sumie to raczej pierwsze moje próby, więc sporo mnie czeka jeszcze i nie ma pięknej pętli niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) no ale mimo wszystko enjoy
  Zapraszam też pod mój tag #pixelemirka
  i miłego dnia życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  ps. dopiero teraz widzę konotację z deszczem na betonie XD wybaczcie, nie było takiego zamysłu. Prędzej mnie natchnął Pociąg do Darjeeling
  #tworczoscwlasna #pixelart #grafika #gif #pociagi
  pokaż całość

  GIF

  odpowiedzi (31)

 • avatar

  Cześć Kochani,

  kilka tygodni temu Wykopowicz @prosile opublikował wpis, w którym informował o dość trudnych warunkach małych pacjentów dziecięcego oddziału onkologicznego w Poznaniu (╯︵╰,)

  Wspólnymi siłami pociągnęliśmy temat dalej i zorganizowaliśmy dla Was AMA, w którym na Wasze pytania odpowie pan Profesor Jacek Wachowiak pracujący na co dzień w Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej w Poznaniu, a od 2003 roku także kierownik II Katedry Pediatrii UM w Poznaniu. Pan Profesor to nie tylko wspaniały lekarz i człowiek o wielkim sercu, to również osoba od lat zaangażowana w temat budowy nowoczesnej kliniki dla chorych dzieci, miejsca skutecznej profilaktyki i godnego pobytu dla dzieci i ich rodziców.

  Wsparcia w AMA udzieli również Stowarzyszenie Wspierania Transplantacji Szpiku i Onkologii Dziecięcej @DzieciakiChojraki a także Wykopowicz @prosile który początkowo był pacjentem oddziału, a teraz wrócił tam - spełniając swoje marzenia - jako student medycyny! :-)

  AMA odbędzie się 21 sierpnia 2018 roku o godzinie 12:00. Porozmawiamy o raku, o chorobie, o tym gdzie szukać wsparcia i pomocy, o tym co robić gdy zachoruje nasz bliski, o leczeniu, o małych pacjentach i walce jaką przyszło im stoczyć. Liczymy, że przygotujecie wiele ciekawych i merytorycznych pytań! Temat nie jest prosty, ale wierzymy, że AMA będzie niezwykle ciekawe!

  #ama #wykop #bialaczka #rak #onkologia #dzieciakichojraki
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)

 • odpowiedzi (2)