Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mam nieodparte wrażenie, że kangury to w pełni świadome i myslace istoty, bliski kuzyn człowieka, który nie chce się z nami komunikować, bo mamy za mały biceps.
  #przemyslenia

  odpowiedzi (19)

 • avatar

  Hej! Poddaje waszej ocenie moja metamorfozę. Zdjęcie po lewej sprzed roku gdy latałem na siłkę totalnie olewajac dietę, nie patrząc na kalorie i mając na ciele wieleee kg tłuszczu hodowanego latami słabym stylem życia. Dodatkowo lipomastia, która strasznie przeszkadzała mi w życiu. Ciężko było założyć nawet obcisłą koszulkę bo wyglądało to okropnie. Myślałem, że nie pozbędę się tego nigdy. Zdjęcie po prawej stan aktualny. Miesiące pilnowania jedzenia, ale bez głodowania i wielkiego budżetu. Jadałem to co mi smakowało tylko z głową. Dodatkowo odpowiedni trening, do wszystkiego doszedłem sam bez żadnej pomocy dietetyków czy trenerów. Jeżeli byliby jacyś chętni to mogę bardziej szczegółowo opisać na czym polegała przemiana i jakich zasad przestrzegałem. A tymczasem poddaje swoje ciało waszej ocenie i robię małe #pokazforme . Może kogoś to zmotywuje, że wyjść z #przegryw i stać się #wygryw . Dajcie trochę plusów na zachęcę bo chcę lecieć z tym dalej i wyrobić jeszcze dużo lepsze ciało.
  #mikrokoksy #trening #fitness #nsfw
  pokaż całość

  odpowiedzi (98)

 • avatar

  Ech mirki, niczego nie żałuje z dzisiaj. Ale powiedziałem różowej że ide z kumplami i potem wrócę, a trochę się przeciągnęło i wróciłem po 5 gdzie spała i ze stylu oddychania wyczuwam że jest wkurwiona. Ostatnie chiwle spokoju i ciszy, a potem trza będzie się z tym fantem zmierzyć... Rzucie jakieś słowa pocieszenia bym wyszedł z tego żywo. #gorzkiezale #rozowepaski #ehhhhhhhhhhhhh # pokaż całość

  odpowiedzi (58)