Gorące dyskusje ostatnie 12h

Piątek wieczór mam dla was małe #rozdajo
    Zegarek Rodina 005, automat na Seagull ST17. Nie mam oryginalnego paska, będzie z niebieskim perlonem (pasuje do ciemnoniebieskich wskazowek).
    W pełni działający (jednakowoż używany) można poczytać o nim tu https://www.watchitallabout.com/rodina-r005-bauhaus-watch-review/
    Plusujcie wpis a zwycięzca zostanie wyłoniony w niedzielę wieczorem o 20.00 czasu #uk czyli 21.00 czasu PL. Zielonki nie są brane pod uwagę. Wysyłka oczywiście na mój koszt.
    #zegarkiboners (sorry, to dla zwiększenia zasięgu) #zegarki
    pokaż całość

odpowiedzi (58)

Ależ mnie wkurwiają dzisiejsi „mężczyźni”.
    Wsiadam dziś do pociągu, pytam gościa czy miejsce obok niego jest wolne, a ten mruczy coś pod nosem niezrozumiałego. Już czuję, że spierdoks, a koszulka z Gwiezdych Wojen i opaska z WOŚP na nadgarstku to potwierdza.
    Dobra zajmuję miejsce. Mam ze sobą małą walizkę, którą próbuję wrzucić na półkę. W sumie nie jest taka ciężka, ale 161cm here i nie sięgam.
    Facet wszystko widzi i robi wielkie NIC. Musiałam go poprosić o pomoc i ok, pomógł, no ale ludzie. Jak widzę, źe ktoś ma problem to mu pomagam a nie czekam na zbawienie, a już szczególnie gdy ma się 180cm/80kg.

I wiem, zaraz pojawią się komentarze o tym, że mamy równouprawnienie, więc od razu mówię - równość wobec prawa nie ma nic do bycia uprzejmym.

#zalesie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #pkp #pociagi
    pokaż całość

odpowiedzi (128)

Witam witam, ktoś chętny na zarzutkę ? ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dziękuję za komentarze i pomysły z poprzedniego posta, nie spodziewałem się aż takiego zainteresowania śmieszkami tego typu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Inspiracji dostałem (i cały czas dostaję) na prawdę mnóstwo, ale żeby to wszystko zrealizować to trzeba te zarzutki porządnie dopracować, więc nie oczekujcie contentu co drugi dzień. Jak większość z was nie jestem w internecie od wczoraj, więc wiem że co za dużo to niezdrowo (zwłaszcza jeżeli chodzi o memecontent), i taki format zarzutek szybko wam się znudzi jak będzie niedopracowany.

Ale do rzeczy ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na weekend mam dla was coś lajtowego, albowiem szykuję coś grubszego w przyszłym tygodniu. Żadne tam obrzucanie się mięsem. Tego typu przepisy nie są nowością w internecie, nie mniej aby nie było to zwykłe kopiuj-wklej przedstawiam wam mój autorski przepis na słodko-słone krówki (O S T R O Ż N I E !). Smacznego ! (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

W poprzednich odcinkach:
    świeżaki za darmo! w zamian za zdjęcie z rondlem na głowie
    oskórowany pies Brunon
    chiński zwyczaj wmurowania młodego kota w ścianę domu

Tag: #zarzutkadoskonalejjakosci - do obserwowania / czarnolistowania.
    Gdyby komuś zależało na paście w wersji edytowalnej to zapraszam na priv.

#heheszki #kuchnia #jedzenie #pasta
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (243)