Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metaxy: w sumie spoko, ciekawi mnie czy ludzie podobnie reagowali jak pojawiały się nowe generacje rowerów kilkadziesiąt lat temu.
Wiadomo nie to samo co zwykłą szosa, ale dla kogoś kto ma problem ze stawami to spoko opcja
OMG, rower w wersji "thanks for not aborting me";) Aż mi szkoda takiego brzydkiego roweru;)


@rdza: No piękny jest powiedziałbym nieprzesadnie.

w sumie spoko, ciekawi mnie czy ludzie podobnie reagowali jak pojawiały się nowe generacje rowerów kilkadziesiąt lat temu


@Myszoskocznia: wiadomo, że jak to nowość wzbudza różne emocje.

nie to samo co zwykłą szosa, ale dla kogoś kto ma problem ze stawami to spoko opcja


@Myszoskocznia: z samymi elektrykami
@metaxy: ostatnio jak jechalem do Gdanska od siebie to dogonil mnie dziadek na przerobionym mtb obudowanym jak motocykl. Z oslonami na rece, blotnikami i innymi gratami oraz z silnikiem elektrycznym. Kawalek ze mna pojechal a potem smignal dalej na ktoryms podjezdzie przed siebie i tyle go widzialem... jechal do Sopotu.
jak widac niektorym elektryki umozliwiaja dluzsze podroze z niezlym avg. Sam jednak mam bardzo mieszane uczucia co do tego.
jak widac niektorym elektryki umozliwiaja dluzsze podroze z niezlym avg


@Rivgen: i spoko, dla mnie szczególnie dla ludzi, którym już zdrowie nie pozwala to całkiem ok pomysł. Dla młodych i zdrowych trochę mnie dziwi, ale ich zabawa, wiec jeżeli ich to bawi to spoko. Natomiast wpis był o Giro E, czyli wyścigu elektryków organizowanym razem z "normalnym" Giro. I to już mi się średnio podoba.
@metaxy: z drugiej strony przejechac cale Giro na doladowaniu moze byc frajda.
Mam mieszane uczucia. Dla mnie byloby ekstra zrobic ktorys z etapow o wlasnych silach
@metaxy: jeżeli rower elektryczny może po prostu wspomagać jazdę to fajna zabawka dla pary, gdzie różowy nie nadąża za partnerem, którego wymuszone niższe tempo drażni. Ona sobie dodaje pare watów i jadą razem w świat.