Wpis z mikrobloga

Witam. Jako drugi kraj odpada Polska, która miała ponad 36% głosów. Oczywiście wciąz głosujemy na najgorsze państwo do wyprowadzki (zagłosuj na to państwo do którego nigdy niechiałbyś się wyprowadzić)
CZYLI:
Jeśli nigdy byś nie chciał mieszkać w Norwegii - zagłosuj na Norwegię. Jeśli chcesz być jutro wołany; możesz kliknąc w plusa. Zachęcam również do obserwacji tagu ---> #wykopowawykreslanka
Pobierz oba-manigger - Witam. Jako drugi kraj odpada Polska, która miała ponad 36% głosów. Oc...
źródło: comment_wYfxj62yk2oNsTxMot6nQmc8KsKt9Y5F.jpg

Zagłosuj na najgorsze państwo do wyprowadzki!

  • Włochy 3.5% (107)
  • Norwegia 3.6% (110)
  • Hiszpania 2.6% (81)
  • Francja 18.5% (574)
  • Chorwacja 5.5% (170)
  • Grecja 43.8% (1355)
  • Holandia 3.8% (117)
  • Czechy 8.0% (247)
  • Niemcy 10.8% (334)

Oddanych głosów: 3095

  • 34
Trzeba być upośledzonym, żeby głosować za Czechami.

1. Lud ciemny - co to za życie bez wiary w Boga?
2. Zawistny - nienawidzą polaków-robaków. A wy się tam pchacie?!
3. Mały i bezbronny - jedna bombka zdmuchnie cały kraj z powierzchni ziemi.
4. Bród i ubóstwo - zarobki na poziomie Polski.
@Tukan_Marcin: w pewnyn sensie"urzednik" mowi ile mozesz wypic, w skandynawskich krajach zaufanie spoleczne do wladz wojewodzkich, powiatowych, jest znacznie wyzsze i pracownicy urzedow rzeczywiscie staraja sie tobie znalezc prace, podniesc twoje kwalifikacje, najvzestrzy kontakt macie przez internet... wiec jezeli masz zamiar czerpac garsciami z tych systemow siedzac w polsce to moze byc problematyczne i rozumiem postawe mirka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
@eARLq3: nie wiem, nawet czerpiąc z tego mieszkając tam państwo opiekuńcze, które wie lepiej ode mnie co jest dla mnie dobre czy ważne to guwno obesrane

ale są pieniążki to co tu się martwić, że jakiś obcy ludzie ponad naszymi głowami podejmują za nas decyzje, ważne że mam hajs co więcej trzeba :)))