Wpis z mikrobloga

Nie wiem co ludzie widzą w takich grach jak #godofwar . Mrówka walczy ze słoniem bossem, który w zwolnionym tempie potrafi wykonywać cztery ruchy w kółko. Zero myślenia tylko cztery te same ciosy i w między czasie drze mordę żeby ta mrówka też mogła zadać mu cios w jeden odsłonięty czuły punkt. Zero pomyślunku, zero AI tylko w kółko powtarzanie tego samego mało skutecznego ataku. No nie mogę w to grać.

#gry
  • 13
@kidi1 no gierka ma tak niesamowite recenzje, że aż kusi mnie ją kupić, ale boję się, że się rozczaruję. Oglądałem trochę strimów i generalnie chodzisz ludzikiem i zabijasz. Zero fajnej fabuły, jakichś wyborów, moralnych dylematów itd., mimo że gierka ma recenzje bez mała jak Wiedźmin
@piotrek-ry: Ja właśnie bazuję na poprzednich częściach. Trójki nie widziałem, ale to ten sam odgrzewany kotlet. Na youtube widać, ze Ci bossowie tak samo działają, ten sam schemat.
@kidi1:

Nie wiem co ludzie widzą w takich grach jak #godofwar .


GoW 4 =/= Gow 1,2,3

@Versace_Python:

Zero fajnej fabuły, jakichś wyborów, moralnych dylematów itd., mimo że gierka ma recenzje bez mała jak Wiedźmin


To nie RPG, to slasher, ale jednak w porównaniu do poprzedniczek - slasher z głębią.
Fabuła jest fajna. Świat przedstawiony bardzo fajny. Relacje między bohaterami fajne.
Nowa taka się wydaje tylko z wierzchu, zagraj to się przekonasz.


@BigBadBat: W czym niby jest taka sama do poprzedniczek? Przecież zmieniło się wszystko, nawet system walki jest totalnie inny.