Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 808
tak się wczoraj czułam na rozmowie o pracę ehhh
pani spytała się mnie jakie jest moje podejście do wynagrodzenia
odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że chciałabym za nie przeżyć XD
a pani z pogardą odburknęła
aha, czyli rozumiem, że więcej niż najniższą by pani chciała

chyba powinnam odpowiedzieć że zależy mi tylko na satysfakcji z pracy, a godnym wynagrodzeniem będzie dla mnie uśmiech szefa w nowym samochodzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gfgfgfkaszukapracy #pracbaza #gownowpis
gfgfgfa - tak się wczoraj czułam na rozmowie o pracę ehhh
pani spytała się mnie jakie...

źródło: comment_stgIzmMjWz4MoHklx4E3yN8hYQcAgiGf.jpg

Pobierz
  • 49
@gfgfgfa:
Ja to kocham takie ogłoszenia (dzisiejsze z mojego miasta):
Wymagania z kosmosu, płaca z podłogi :-}
(ciekawą rzeczą jest, iż jakiś gościu myśli, że NET to język programowania, nawet nie wie, że tam jest kropka .NET i to nie jest język programowania) ;p
Tak w skrócie to trzeba:
Znać C#, .NET, PHP, SQL, Serwis Sprzętu, sieci (robienie i administrowanie), administrowanie systemami, administrowanie bazami danych. A i mieć doświadczenie na podobnym
DonislawDev - @gfgfgfa: 
Ja to kocham takie ogłoszenia (dzisiejsze z mojego miasta):...

źródło: comment_BD3HtF0UeUkgJarOJDx56VxWFJqZv8wK.jpg

Pobierz
@DonislawDev: to ja miałem takie stanowisko w poprzedniej firmie :D. Jakby wymienić zadanie, które wykonywałem to kwalifikowały by się pod: programistę, administratora systemów, administratora baz danych, helpdesk, serwisant sprzętu (awaryjnie), młodszy księgowy (wprowadzałem zamówienia na podstawie faktur do systemu ERP, robiłem różne finansowe zestawienia dla szefa, zakładałem środki trwałe, które potem księgowość weryfikowała i przyjmowała).
@gfgfgfa: ehhhh, niestety wtedy czułem się bardzo niepewnie w kontekście zmiany branży + to była moja pierwsza rozmowa w niej.

Teraz bym mu siary narobił przy współpracownikach, bo rozmowa była tylko pokój dalej na korytarzu na której było minimum 3 firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)