Wpis z mikrobloga

Testuję wychodzenie z przegrywu z pomocą napojów energetyzujących i izotonicznych.

Dzień 4

Wypitych kaw 2/5
Wypitych energetykow 1/4
Wypitych izotoników 0,25/2
Zazytych tabletek przeciwbólowych (tramadol z paracetamolem) 0/1
(dzien dzisiejszy/całkowita ilość)

Już zrobiłem ładny wpis ale #!$%@? telefon się przywiesił i zniknęło....

Najważniejsze:
-polecam picie energola przy pierwszym budziku. Wtedy kofeina będzie się przyswajała podczas drzemki i łatwiej będzie wstać
- na skumulowaną małą ilość snu nie ma innego wyjścia niż się wyspać. Różne specyfiki (mówię o legalnych i dostępnych bez recepty) sprawiają, że będziemy mieć może siłe fizyczną, ale mózg nie pracuje tak dobrze - myślę, żeprzez to popełniłem głupi błąd w pracy, całe szczęście zdążyłem go naprawić. Może mieć na to też wpływ mój mózg który źle pracuje w chaosie. Niestety jestem perfekcjonistą, ale wciąż staram sie zwalczać tę cechę.

Ideę spać, planuje około 7-8 godzin snu dzisiaj.

Jeszcze w zeszłym tygodniu miałem siły wstać z łóżka. Serdecznie polecam napoje energetyzujace. Nie wiem jak to działa ale dają lepszy efekt niż kawa.

Aktywacja normików drących ryja że energetyki zabijają za 3...2.... (oni sami oczywiście w gimnazjum chlali tak, że rzygali krwią ale to nie ma znaczenia xD)

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #depresja #fobiaspoleczna #nerwica #dda

Ps. Gównofon znów się przywiesił, dobrze, że miałem skopiowane xD

Żeby łatwiej znaleźć badania będę teraz używać tagu #givemepower- ponieważ moim celem jest być dynamicznym, tj. mieć dużo siły i energii by przeć do przodu
  • 8
@LajfIsBjutiful może zacznij ćwiczyć i dobrze się odżywiać a nie bombardujesz swój organizm kofeiną i cukrem w płynie... na dłuższą metę to wylądujesz na SORze z #!$%@?ą wątrobą/trzustką albo zawałem.