Wpis z mikrobloga

Czy mój Smok X-Priv będzie kompatybilny z atomizerem tego typu? Dokładnie chodzi o korzystanie z trybu kontroli temperatury. W menu mam możliwość zmiany na ten tryb, ale dla różnego typu cewek (Ti, Ni i SS), a ja chcę korzystać z ceramicznych i nie wiem czy jest jakaś różnica (czy mod nie określa czasem temperatury na podstawie użytego drutu).
#epapierosy #wykopjointclub
I-____-I - Czy mój Smok X-Priv będzie kompatybilny z atomizerem tego typu? Dokładnie ...

źródło: comment_yijOVAwO7V7fGBiUSTtILPJWwI00zqmn.jpg

Pobierz
  • 10
@kiedys_bylem_fajny: chodzi mi o to, czy stosując ceramiczną cewkę i wybierając z menu tryb temperatury dla grzałki tytanowej, będę sterował temperaturą poprawnie.
Dobra, jak tak pomyślę, to przecież w atomizerze nie ma termometra i pewnie temperatura wyświetlana na ekranie, jest tylko wynikiem równania na podstawie podawanych watów i zastosowanego drutu. Czyli jak użyję ceramiczną cewkę na ustawieniach tytanu, to będzie podawać błędny wynik.
@dryfindormilosciwy: niestety skoncentrowane THC jest nielegalne nawet w Holandii gdzie mieszkam.
Musisz dokonać ekstrakcji i sam wyciągnąć soki z rośliny.
Z tego co czytam, to przy zimnej separacji i ekstrakcji alkoholem z 7g dobrego zioła, uzyskasz około 1g wosku z którego zrobisz 5ml liquidu (po dodaniu Liguidizera). Wydaje się mało, ale jedna chmura kładzie na łopatki, dlatego zalecają bardziej rozcieńczyć końcowy produkt.
W stanach robią ekstrakty za pomocą CO2, jest to
I-____-I - @dryfindormilosciwy: niestety skoncentrowane THC jest nielegalne nawet w H...