Wpis z mikrobloga

@matyssss: bo poza mega upałami włosy myć zwykłem jednak tylko raz dziennie? Bo jest #!$%@? 5 rano, zarwałem nockę, dopijam jeszcze i tyle? Bo aby raz nie mam kompletnie nic do zrobienia w piątek? Serio trzeba tłumaczyć takie rzeczy? Chcesz tworzyć ten portal właśnie w ten sposób? #!$%@?ąc się do nieistotnych szczegółów? Uważasz, że zyska na wartości w ten sposób? Nie mówię, że mój wpis jest jakiś ważny czy elokwentny ale
@matyssss: Nie no, luzik, mam tłuste włosy w tej chwili, nie będę zaprzeczał. Busted! :D
Ale serio, jest tu mnóstwo fantastycznych ludzi i moim zdaniem lepiej wyciągać do nich rękę niż ją "gryźć", że tak brzydko powiem.
Byłoby super gdybyś okazał się jedną z tych niewielu, niestety, osób, które dbają choćby o dobrą atmosferę. Może się to rozwinie z czasem w #gruparatowaniapoziomu? Kto wie, twoja wola stary!
Tak czy inaczej,
@matyssss: nie strzępię ryja na pokaz, serio, miłego dnia stary, tak po prostu :)
@losmarineros: kiedyś wyczytałem, "uroda, rzekłbym, amatorska" xD
ale jak bardzo chcesz to mogę się dla ciebie wylaszczyć, ustawić światło i strzelić lustrzanką a nie przednią kamerką telefonu po kilku piwach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)